بعضی تیم‌ها جنبه وی‌ای‌آر ندارند

حسین خبیری: پرسپولیس برای قهرمانی جشن می‌گیرد، استقلال برای تساوی مقابل پرسپولیس

عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت: استفاده از VAR جنبه می‌خواهد که متاسفانه برخی از تیم‌ها ندارند. بعد از تساوی مقابل پرسپولیس در حد قهرمانی، جشن گرفتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین خبیری در پایان دربی 102، اظهار داشت: فشارها بالاخره تاثیر دارد اما من از شما می‌پرسم به داوری چه نمره‌ای می‌دهید؟ بازی خوبی بود و داور زحمت خود را کشید. انصافا او خوب داوری کرد اما بحث من چیز دیگری است.

وی افزود: استفاده از VAR جنبه می‌خواهد که متاسفانه برخی از تیم‌ها ندارند. یا اعتراض می‌کردند یا برای هر صحنه‌ای می‌خواستند چک شود. بالاخره اینها تاثیر داشت اما برای یک موضوع خوشحالم؛ وقتی حریف به ما گل زد جشن قهرمانی گرفت.

خبیری خاطرنشان کرد: تفاوت ما با حریف این است که ما قهرمان می‌شویم و جشن می‌گیریم اما آنها با گل مساوی جشن قهرمانی گرفتند. این بزرگی پرسپولیس را نشان می‌دهد.

وی درباره شلوغی‌های نیمکت، گفت: من که نباید بگویم انشاا… ناظر مسابقه و داور چهارم هرچه اینجا دیده‌اند گزارش می‌کنند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نیمکت استقلال تماشاگران را تحریک کرده‌اند، عنوان کرد: هر کسی هر رفتاری می‌کند شخصیت خود را نشان می‌دهد چه خوب چه بد.

وی درباره برتری سپاهان و اینکه مدعی قهرمانی است، عنوان کرد: سپاهان تیم خوبی است و به آن احترام می‌گذاریم. ما باید منطقی و منصفانه صحبت کنیم، وقتی تیم خوب است باید احترام گذاشت اما زود است درباره قهرمانی صحبت کرد. بین ما و سپاهان یک تیم قهرمان می‌شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه