رضا درویش: فکر نمی‌کردم با VAR هم حق ما به وضوح پایمال شود

مدیرعامل پرسپولیس گفت: فکر نمی‌کردم با آمدن VAR تا این حد و به این وضوح، چیزی که ما محق بودیم را از ما بگیرند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش در پایان دربی به تغییر نتیجه بازی به سود استقلال با اشتباهات داوری با وجود امکان بهره‌گیری از وار، اظهار داشت: از بچه‌ها تشکر می‌کنم که بازی خوبی انجام دادند. البته بازیکنان ما که نمی‌توانند بر تمام حاشیه‌های بازی، فائق شوند. خسته نباشند. می‌رویم برای بازی‌های بعدی که بتوانیم حقانیت خود را ثابت کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص صحنه‌های بررسی شده با ویدیوچک گفت: این چیزی نیست که اختیارش در دست من و بازیکنان ما باشد. یک سال قبل گفتم VAR دوای درد فوتبال ما نیست. یک نمونه‌اش را امشب دیدید. آن صحنه اول بازی را ببینید. همین الان شنیده‌ام مربیان تیم ملی آن بازیکنی که به این زیبایی فن بارانداز زد، به تیم ملی کشتی دعوت کرده‌اند اما نمی‌دانم چرا داور پنالتی نگرفت. ضمن اینکه در صحنه آخر نیز مدافع ما در ابتدا توپ را زد.

وی در خصوص اینکه آیا گفته شده بود که بازی باید با تساوی به پایان برسد، گفت: نه بعید می‌دانم. ما از موقعیت‌های خودمان باید استفاده می‌کردیم. بهره نبردیم. آن شوت دومی که امید عالیشاه زد با چند سانتی‌متر از کنار دروازه بیرون رفت. از سوی دیگر فکر نمی‌کردم با آمدن VAR تا این حد و به این وضوح، چیزی که ما محق بودیم را از ما بگیرند. خیلی از کارشناسان گفته‌اند که صحنه‌ اول که روی بازیکن ما رخ داد، جای بحث نداشت. به هر جهت پرونده این بازی بسته شد.

درویش در خصوص ترکیب پرسپولیس گفت: ما یک دروازه‌بان جوان داریم که خیلی خوب است. اگر گل محمدی صلاح بداند در نیم فصل تیم را تقویت خواهیم کرد که ان‌شاءالله نقاط ضعف پوشیده شود.

وی در خصوص اینکه آیا بنایی برای خرید یک مهاجم دارد یا خیر، گفت: اگر سرمربی بخواهد، حتماً. خارجی یا داخلی را هم او باید بگوید.

درویش در خصوص اینکه آیا این آخرین دربی او بوده، اظهار داشت: اگر صلاح باشد، می‌مانیم. اگر حضرت حق مقدر نداند، نمی‌مانیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه