افشین پیروانی: شکافی وجود ندارد، مشکل ما مالی است

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در پرسپولیس، شکافی وجود ندارد. مشکل ما مشکل مالی است. مشکل این است که برای سقف قرارداد تحت فشار بودیم ولی باشگاهی دیگر به قدری امکان اجازه هزینه داشت که چهار مهاجم روی نیمکت دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی، بعد از پیروزی امروز سرخپوشان اظهار داشت: بازی خوبی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم. بعد از اتفاقات بازی با الدحیل نیاز به این برد داشتیم و خدا را شکر توانستیم نتیجه خوبی بگیریم و برای بازی بعدی آماده شویم.

وی با اشاره به حواشی بازی با الدحیل خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی رخ نداد. هواداران ما همیشه سرآمد بودند و زمانی را داشتیم که به جام نرسیدیم ولی تیم تشویق شد. نمی‌دانم آن روز چه اتفاقی افتاد، اما امروز جبران کردند و در طول هفته هم انرژی مثبت دادند. تعداد کمی که اشتباه کردند هم به اشتباه خود پی بردند.

پیروانی در مورد دربی، عنوان کرد: دربی هم شرایط خاص خودش را دارد. هر تیمی که بتواند از فرصت‌‌ها بهتر استفاده کند پیروز خواهد شد. شرایط ما هم خوب است و چند جلسه ریکاوری خواهیم داشت. به تمرین که نمی‌رسیم، چون زمان مسابقات نزدیک است و امیدوارم بتوانیم برد خوبی را به هواداران تقدیم کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص مطرح شدن نام برانکو از سوی بعضی رسانه‌ها و انتقاد یکی از خبرنگاران نسبت به این موضوع عنوان داشت: در اینکه برانکو مربی بزرگی است و خاطرات خوبی را برای هواداران و باشگاه رقم زده است شکی نیست، اما او خودش هم اعلام کرد که تیم دارد. زمانی برخی از هواداران احساسی این حرف را می‌زنند که بحثی است، اما اینکه یک خبرنگار یا مجری تلویزیون این حواشی را درست کند موضوع فرق می‌کند؛ البته شرایط آن مجری را همه می‌دانند. اینکه پنالتی ما گل نشود و همکاران شما در ورزشگاه دست بزنند و خوشحالی کنند اتفاقات قشنگی در فوتبال ما نیست. برانکو مربی بزرگی است، اما در حال حاضر تیم دارد و شک نکنید که گل‌محمدی هم مربی بزرگی است و افتخارات خوبی را آورده است و روزهای خوب هم برای ما فراهم خواهد شد.

وی در پاسخ به سوال درباره شکاف بین مدیریت و کادر فنی تصریح کرد: مشکل اصلی ما مشکلات مالی است. بحث سقف قرارداد فشار روی مدیریت آورد. بازیکن خارجی که بتوانیم با تیم‌های آسیایی رقابت کنیم نداشتیم. امروز گفتند النصر باید یکی از ستاره‌های خود را بیرون بگذارد، اما ما با چند بازیکن جوان و آینده‌دار در عمل رقابت نابرابری با آنها داشتیم. اینکه ما سقف را رعایت کنیم و یک تیم آن‌قدر بتواند هزینه کند که 4 مهاجم خوب روی نیمکت خود داشته باشد، منطقی نیست. در نهایت اینکه ما پرسپولیس هستیم و هوادار داریم و با تمام توان می‌جنگیم، اما قانون باید برای همه تیم‌ها برابر باشد. شکافی هم وجود ندارد و اگر بحثی مطرح می‌شود برای پیشرفت تیم است.

پیروانی درخصوص احتمال کسر امتیاز از استقلال، اظهار داشت: خبری در این خصوص ندارم. قطعاً بهترین تصمیم را خواهند گرفت. داوران عزیزی که قضاوت کردند پیراهن آستین کوتاه پوشیده بودند و هوا در حال سرد شدن است. امیدوارم فدراسیون به آنها لباس آستین بلند بدهد. فکر نمی‌کنم این حرفم محرومیت و جریمه داشته باشد. در طول فصل حمله زیادی به داوران می‌شود و امیدوارم فدراسیون حداقل البسه مناسب در اختیار آنها قرار دهد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه