رضا درویش: مخمصه‌ای در کار نیست، با هم پرسپولیس را درست می‌کنیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: مخمصه‌ای نشده؟ چه مخمصه‌ای؟! گاهی اوقات باخت پیش می‌آید. باید دست به دست بدهیم و بسازیم. این تیم و کادر فقط در یک فصل سه قهرمانی آورد به خاطر چند بازی نباید همه داشته‌های پرسپولیس را به باد داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از ناکامی آسیایی سرخپوشان در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره اعتراض‌ها و آینده تیم اظهار داشت: از هواداران باید پوزش بخواهیم چون ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در ادامه هم بازی خوب و معقولی انجام دادیم اما اسیر ضد حملات حریف بودیم. وقتی هم در دقیقه 82 پنالتی از دست می‌رود چنین می‌شود. باید فکر ضد حملات حریف را هم می‌کردیم. متأسفانه نتوانستیم از همه لحظات خوبی که داشتیم بهره لازم را ببریم و بازنده شدیم.

وی در مورد جذب مهاجم برای پرسپولیس ادامه داد: مهاجم را باید سرمربی معرفی کند. ضمن اینکه می‌خواستیم سقف بودجه را رعایت کنیم. نمی‌خواستیم و نمی‌توانستیم بیشتر از آنچه برای ما مشخص کرده بودند هزینه کنیم. چون اگر بیشتر هزینه می‌کردیم ممکن بود مشکلاتی را برای تیم به وجود آورد. وقتی سقف و بودجه را رعایت می‌کنیم این معضلات به وجود می‌آید. باید بازیکنی می‌گرفتم که خیلی بهتر از مهاجمان ما باشد که در این صورت باید بالغ بر یک میلیون دلار هزینه می‌کردیم که وقتی نمی‌توانستیم این هزینه‌ها را بدهیم چاره دیگری نداشتیم ولی شاید اشتباه کردیم. کار درست را تیم‌هایی کردند که این مسایل را دور زدند. ارزش دارد از سقف عبور کنی و به خاطرش امتیاز کسر کنند ولی به جای آن با همان بازیکنان امتیازات بیشتری را به دست بیاورید. شاید کار درست را آن ها انجام دادند که این سقف را رعایت نکردند چون به نظر بین کسی که سقف را رعایت کرده و آن که سقف را رعایت نکرد فرق زیادی نیست.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد شعارهایی که سر داده شد، افزود: هوادار ناراحت است و دوست داشت بازی را ببریم. مگر ندیدند بازیکنان چقدر ناراحت بودند، مگر ما ناراحت نیستیم؟ هواداران هم ناراحتی‌شان را اینگونه بروز می‌دهند. وقتی هم جام گرفتیم چندین برابر اینها حمایت کردند.

درویش در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه آیا با توجه به تنش‌ها با یحیی گل‌محمدی به فعالیت خود در پرسپولیس ادامه خواهد داد، عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی که گفتید نیست. این حرف‌ها در فضای مجازی است. همه دست به دست هم می‌دهیم و سعی می‌کنیم فضای خوبی درست شود و پرسپولیس بتواند به دوران درخشش برگردد. قطعا کادر فنی و بازیکنان مورد حمایت ما هستند. نمی‌تواند غیر از این باشد. این کادر و اکثریت این بازیکنان فقط در یک فصل سه جام و سه قهرمانی آوردند. نمی‌شود به خاطر چند بازی همه این ها را نادیده بگیریم و پرسپولیس را در وضعیتی قرار بدهیم که بخواهد از صفر شروع کند.
نباید فراموش کنیم که ما الان سه بازیکن کلیدی را به یکباره به دلیل مصدومیت از دست داده‌ایم. بخشی از این موهبت تیم ملی برای ما بود ولی خب پیش آمد نمی‌توانیم به خاطر این وضعیت هر آن چه داریم را نابود کنیم. ابتدای همین بازی حتی خوشبین‌ترین هوادار تیم مقابل حتی تصور نمی‌کرد بتوانند مساوی بگیرند ولی خب درگیر حوادث فوتبال شدیم.

وی در مورد اینکه نبیل باهویی مهاجم پرسپولیس بدون نظر و تأیید گل‌محمدی جذب شد، تصریح کرد: لوکادیا هم بدون نظر گل‌محمدی انتخاب کردیم. نباید همیشه نیمه خالی لیوان را دید باید نیمه پر لیوان را هم دید.

درویش در مورد تنش سکوها گفت: اینها ناراحتی است. هر کسی در ناراحتی یک چیزی می‌گوید نباید به اینها توجه کرد. روزی هواداران نشاط داشتند هم من و هم گل‌محمدی را تشویق می‌کردند حالا هم ناراحتند و این حرف‌ها را می‌زنند نباید با آن تشویق‌ها به خودمان ببالیم و نه از این اعتراض‌ها ناراحت شویم. باید دست به دست هم بدهیم یک تیم خوب و قدرتمند درست کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس با حضور وی و گل‌محمدی می‌تواند از این مخمصه خارج شود، گفت: مخمصه‌ای نشده؟ چه مخمصه‌ای؟! گاهی اوقات باخت پیش می‌آید. باید دست به دست بدهیم و بسازیم. اگر بخواهیم تیم را به حال خود رها کنیم بدتر از اینها می‌شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه