لیگ قهرمانان آسیا؛

شهاب زاهدی: هواداران با حضور پررنگشان می‌توانند به ما در زمین خیلی کمک کنند

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ایمان دارم هواداران با حضور پررنگشان به ما در زمین مقابل الدحیل خیلی کمک می‌کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شهاب زاهدی مهاجم سرخپوشان ایران در نشست خبری پیش از آخرین دیدار پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: برای تمام مردم سرزمینم آرزوی سلامتی دارم. بازی ما مقابل الدحیل تقریبا دو روز بعد از بازی با النصر شروع شد. تمرینات خیلی خوبی داشتیم. با تدابیر سرمربی و کادر فنی و همچنین جلسات فنی که داشتیم، الدحیل را خیلی خوب آنالیز کردیم. خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم. از یکشنبه شب هم در اردو هستیم که شرایط خوبی دارد. همه بازیکنان در آرامش خوبی به سر می‌برند. همگی آماده هستیم تا یک بازی خوب را در کنار هواداران ببینیم. ایمان دارم فردا هواداران با حضور پررنگشان می‌توانند به ما در زمین خیلی کمک کنند. قطعا یار دوازدهم ما هستند.

مهاجم پرسپولیس در مورد اینکه آیا فردا طلسم گلزنی او در آسیا شکسته می‌شود، تصریح کرد: برای مهاجم گلزنی خیلی اهمیت دارد اما از همه چیز مهمتر برای ما، نتیجه‌گیری در کار تیمی است. با توجه به اینکه در گروه مرگ هستیم، عملکرد و نتایج ما خیلی قابل احترام است. تا الان جایگاه خیلی خوبی کسب کردیم. بیشترین تلاش را می‌کنیم تا نتایج در حد نام پرسپولیس باشد. در تیم ما مهم نیست زننده گل چه کسی باشد. همه برای برنده شدن تیم تلاش می‌کنند. از نظر خودم هم این مهمترین موضوع است.

زاهدی در مورد حضور هواداران، عنوان کرد: آنچه سرمربی تیم گفت، کاملا درست است. فوتبال کاملا غیرقابل پیش بینی است. بعضی اوقات بازی را کاملا در اختیار دارید اما اتفاقی می‌افتد. آنچه هواداران پرسپولیس قبلا نشان داده‌اند و مطمئنم فردا هم این اتفاق می‌افتد، حمایتشان بوده است. از سمت خودم و بازیکنان می‌توانم بگویم حداکثر تلاشمان را برای موفقیت پرسپولیس به کار می‌گیریم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه