لیگ قهرمانان آسیا؛

ضرورت رعایت پروتکل‌‌ها در بازی با الدحیل از سوی تماشاگران

رعایت نشدن پروتکل‌های قانونی در بازی پرسپولیس و الدحیل می‌تواند برای باشگاه مشکل‌ساز شود و با برخورد کنفدراسیون فوتبال آسیا همراه خواهد بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ناظران «مسابقه» و «امنیت» که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان از جمله مصاف این هفته پرسپولیس با الدحیل حضور خواهند داشت، با حساسیت بسیاری، موارد مربوط به انضباط و امنیت مسابقه به ویژه در بخش سکوها و تماشاگران را دنبال می‌کنند. تخطی از پروتکل‌ها، واکنش کمیته انضباطی مسابقات و کنفدراسیون را در پی خواهد داشت و می‌تواند از جرایم مالی تا محرومیت حضور تماشاگران را برای باشگاه‌ها در پی داشته باشد.
ذکر موارد فوق از این جهت ضرورت داشت که به اطلاع هواداران برسانیم، حتی مواردی چون نشستن تماشاگران روی پله‌ها یا استقرار آنها در مسیرهای تردد که شاید به کرات در رقابت‌های داخلی دیده شود، با گزارش و برخورد انضباطی روبه‌رو خواهد شد و می‌تواند مشکل‌ساز شود و محرومیت برای پرسپولیس و هواداران را در پی داشته باشد. از این رو بسیار حیاتی است و اهمیت دارد؛ تماشاگران بدون در اختیار داشتن بلیت رسمی مسابقه که مستقیم با کد ملی خود، آن را از سامانه رسمی و معرفی شده خریداری کرده باشند راهی ورزشگاه آزادی نگردند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه