بلیت‌های جعلی نخرید

ورود به ورزشگاه فقط با بلیت‌های ثبت شده با کد ملی از سامانه اختصاصی

هواداران نمی‌توانند با بلیت‌های جعلی که با کد ملی آن‌ها به ثبت نرسیده است وارد ورزشگاه شوند، فریب بازار سیاه را نخورید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به استقبال هواداران پرسپولیس از بازی پرسپولیس و الدحیل، سودجویان دست به کار شده‌اند و سایت‌های فروش اینترنتی پر از عرضه بلیت‌های غیر رسمی شده است.
نظر به این که چنین اقدامی به منزله کلاهبرداری از علاقمندان به فوتبال و اقدام علیه امنیت ورزشگاه و مسابقه است در وهله نخست انتظار می‌رود دستگاه‌های ذیربط نسبت به برخورد با این مساله اقدام لازم و بازدارنده برای آینده را به انجام برسانند.
این سودجویان ضمن وارد آوردن خسارت به خریداران باعث ایجاد مشکلاتی در ورزشگاه نیز می‌شوند که در بازی‌های بین‌المللی می‌تواند برای باشگاه و فوتبال کشور تبعات ناگواری ایجاد نماید.
همچنین هواداران عزیز مطلع باشند نحوه ورود به ورزشگاه این گونه خواهد بود که در صورت عدم تطابق بلیت خریداری شده با کد ملی فرد، اجازه ورود به ورزشگاه داده نخواهد شد. کد ملی هم در هنگام خرید بلیت از سامانه رسمی فروش بلیت، توسط خریدار وارد می‌شود. هنگامی که افراد نسبت به خرید بلیت از بازار سیاه اقدام می‌کنند هیچ امکانی برای ثبت کد ملی آن‌ها وجود ندارد.
برای اطلاع، تاکید می‌شود تنها سایت عرضه بلیت مسابقات پرسپولیس سایت https://footballeticket.ir/ است.
اگر بلیتی را از غیر این سامانه و سایت خریداری کرده‌اید، بلیت شما قابل استفاده نخواهد بود و از رفتن به ورزشگاه در روز برگزاری مسابقه خودداری کنید.
تاکید می‌شود؛ فروش بلیت در بازار سیاه و در سایت‌های فروش اینترنتی غیر از سایت اعلام شده، همچنین خرید آن‌ها، اقدام مستقیم علیه باشگاه پرسپولیس است. به عنوان یک پرسپولیسی علیه پرسپولیس اقدام نکنید.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه