لیگ قهرمانان آسیا؛

شهاب زاهدی: با هواداران، قدرت پرسپولیس را مقابل الدحیل نشان می‌دهیم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: منتظر هواداران‌مان هستیم تا با همه توان مقابل الدحیل ظاهر شویم و به همه نشان دهیم که قدرت واقعی پرسپولیس چه‌قدر است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شهاب زاهدی بعد از بازی مقابل النصر عربستان در روز پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 24-2023، اظهار داشت: واقعاً حیف شد چون ما خیلی تلاش کردیم، ولی فوتبال همین است. همه و همه، حتی کسانی که کوچکترین مسوولیتی در باشگاه دارند بیشترین تلاش‌شان را کردند و کنار ما بودند. فوتبال است و در حال حاضر با جایگاهی که در جدول داریم، خیلی امیدواریم.

وی در پاسخ به خبرنگاری که اعلام کرد؛ پرسپولیس برای تضمین صعودش باید الدحیل را شکست بدهد، گفت: منتظر هواداران‌مان هستیم تا با همه توان مقابل الدحیل ظاهر شویم و به همه نشان دهیم که قدرت واقعی پرسپولیس چه‌قدر است.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود اخراج یک بازیکن النصر و موقعیت‌های خوب، سرخپوشان گلزنی نکردند، اظهار داشت : طبیعی است؛ شما جلوی هر تیمی در زمین حریف بازی داشته باشید این فشار وجود دارد. بعد از گذشت دقایقی از بازی فشار حریف کمتر شد. ما خیلی خوب پاس می‌دادیم و جلوی تیمی که این همه ستاره دارد، خیلی خوب کار کردیم.

زاهدی در واکنش به سوالی مبنی بر فشار زیاد روی خط حمله پرسپولیس بعد از چند هفته ناکامی در گلزنی، گفت: این فشار در تیم بزرگ پرسپولیس که بهترین تیم ایران است، طبیعی است. این موضوع را به فال نیک می‌گیرم و تلاشم را بیشتر می‌کنم. امیدوارم شرایط روز به روز بهتر شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه