حمایت هیات مدیره از مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، عصر امروز (شنبه) تشکیل جلسه داد و حمایت خود را از مدیر عامل، سرمربی و بازیکنان اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جلسه هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس عصر امروز با حضور کلیه اعضای هیات مدیره و مدیر عامل تشکیل شد.
در این نشست، موضوعات مختلفی همچون اتفاقات اخیر و شرایط باشگاه و تیم بحث و بررسی صورت گرفت.
هیات مدیره در این جلسه، تصمیمات مهمی را اتخاذ کرد و برای انسجام و همدلی بیشتر باشگاه، تیم و بازیکنان، جلسات مستمر و منظم‌تری را در دستور کار قرار داد.
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به اتفاق آراء، حمایت همه جانبه خود را از رضا درویش مدیر عامل باشگاه اعلام داشت که با قدرت به کارش ادامه دهد و در ادامه، حمایت خود را از کادر فنی و بازیکنان اعلام نمود.
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعات و اخبار منتشر شده در مورد کادر فنی، اعلام کرد؛ کادر فنی با تلاشی مضاعف و همتی بیش از پیش به کارش ادامه دهد تا تیم در بازی‌های پیش رو، نتایج در خور باشگاه را کسب نماید.
در جریان این جلسه، در مورد موضوعات جاری، مباحث و مسائل و مشکلات مالی، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
هیات مدیره همچنین تاکید کرد؛ همانطور که قبلا اشاره شده بود، تمام مباحث و موضوعات‌ باشگاه باید توسط سخنگوی باشگاه عنوان شود و اگر اعضا نظراتی دارند باید به مدیر عامل منتقل گردد و از طریق ایشان این موارد مطرح شود.
در بخش دیگری از جلسه، مباحث مربوط به سفر تیم به عربستان و بازی با النصر مطرح شد و طی آن، برنامه‌ریزی در خصوص این سفر و مسائل مربوط به حضور پرسپولیس در کشور عربستان و کلیه امور جاری تیم، از طریق باشگاه در برنامه قرار گرفت تا تیم با شرایط خوب و مناسبی اعزام شود.

دیدگاه‌ها (1)

  1. نادر نگهبان

    هواداران روزی که آقای درویش گفت کاش قهرمان نمی‌شدیم فهمیدند مدیر عامل و هیئت مدیره بی لیاقت باشگاه میز و صندلی و موقعیت شغلی براشون مهمتر از باشگاه پرسپولیس و جندین میلیون هوادار هست، لطفا برید به باشگاهی که هم قد خودتون باشه و توان اداره آن را داشته باشید! ضمنا اون دستیار استقلالی آقای درویش که همه کاره ایشون هست و از سایپا اومده و برای استقلال جاسوسی میکنه رو زود اخراجش کنید تا آبرویش را نبردیم، لطفا اگر ذره ای وجدان کاری دارید بروید

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب