اطلاعیه باشگاه درخصوص جریمه اعضای تیم

جریمه ده‌ درصدی اعضای تیم با نظر‌ جمعی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، صورت گرفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، به دنبال نتایج هفته‌های اخیر، مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند اعضای تیم فوتبال را به میزان ده‌ درصد قرارداد جریمه کنند. همچنین از حسین بادامکی، سرپرست معاونت ورزشی نیز در این رابطه نظرخواهی شد.

اعضای هیات مدیره بر این باور بوده و هستند که نتایج فعلی تیم تناسبی با پتانسیل فنی مجموعه تیم و توانمندی‌های بازیکنان ندارد و این به معنای باور نسبت به ارزش‌های فنی و شخصیت قهرمانی اعضای تیم و تاکید بر آن است. برهمین اساس با نظر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره مقرر شد، در‌ صورت نتایج مناسب تیم در بازیهای آینده به ویژه راهیابی سرخپوشان ایران به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا، این جریمه لغو شود. همانگونه که جرایم قبلی به دنبال نتایج مناسب تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ بخشیده شد.

همچنین بر خلاف شایعات و حاشیه‌سازی‌های صورت گرفته با توجه به عملکرد روشن در سال‌های گذشته، بر توانمندی کادر فنی پرسپولیس به عنوان بهترین گزینه موجود و در نتیجه اعلام حمایت از سرمربی تیم تاکید شد.

دیدگاه‌ها (6)

 1. مدیر عامل و هیئت مدیره چه موقع هواداران رو با خداحافظی خوشحال میکنن

 2. سعید معصومی

  دستی دستی تیم رو وارد حاشیه نکنید
  شما زمانی بی درنگ می‌باید جریمه کنید که به موقع و بی درنگ هم پاداشها رو پرداخت کنید بسیار تصمیم نپخته و غیر حرفه‌ای هست
  بجای اینکارها، آقای درویش بپرسه ساکت و خطیر چجوری قانون رو دور زدن و همه رو ثبت کردن
  شما هم می‌زدید زیر قانون، آخرش کسر ۶ امتیاز بود که می‌ارزید

 3. چرا جریمه کردین ؟
  تیم چطور شارژ کردین ؟ بازیکن گرفتین که الان داررین جریمه میکنید.

 4. امسال سال حاشیه هاست که بزرگترین آسیب رو تا اینجا به باشگاه بزرگ پرسپولیس زدند؛؛ از مدیریت درویش گرفته تا سرمربی و بازیکنان که خواسته به هر شکلی باشگاه رو با تصمیمات غلط از مسیر درست خارج کردند ؛؛ از سر مربی تیم یحیی گل محمدی انتظار میرود که بعضی از تصمیمات رو با صبوری و تلاش و پشتکار حل کند نه اینکه بیشتر به آن دامن بزند و حتی بازیکنان رو همسو کند ،، در حال حاضر جریمه ۱۰ درصدی برای نتایج موجب تشدید حاشیه ها شده و بمراتب آسیب و صدمه باشگاه بیشتر میشود ؛؛ درویش که مدیر باشگاه است باید با اعضاء هئیت مدیره و حضور سر مربی در یک جلسه نسبت به جریمه بحث و مذاکره کرده و بعد از آن مطرح میشد ؛؛ با این اوصاف بیشترین صدمه متوجه هواداران میباشد که نگران و ناراحت از ادامه فصل میشوند .باید برای رفع مشکل با هم اندیشی با یکدیگر چاره جویی شود تا بازیکنان به شرایط خوب و ایده آل برسند‌

 5. پرسپولیس کبیر

  به جای اینکه به تیم روحیه بدید و شایعات رو کم کنید دارید فقط و فقط ضد هر دو مورد کار میکنید به طوری هر کسی شک می‌کنه برای صدر جدول کار میکنید یا به نفع تیم های دیگه

 6. آقای درویش یاد بگیرین مدیریت کردن حواشی رو ، اینجوری تیم رو میبرین داخل بحران. اصلا کارتون رو درست انجام نمیدین. هم شما و هم همه کسانی که کنارتون هستن.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب