بابت فحاشی‌ها متشکریم

افشین پیروانی: مثل این که فقط ما سقف را رعایت نکردیم!

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سپاهان تیم خوبی بود و این پیروزی مبارک‌شان. بابت فحاشی‌هایی که از سکوها شد هم متشکریم! به بازیکنان درون زمین و روی نیمکت‌ها هم که نگاه می‌کنیم معلوم می‌شود که فقط ما سقف را رعایت نکردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی پس از ناکامی سرخپوشان در اصفهان و در چارچوب دیدارهای هفته دهم لیگ، عنوان کرد: بازی خوبی بود و دو تیم زحمت کشیدند. مسابقه فوتبال، برد و باخت دارد. سپاهان میزبان بود و حداکثر استفاده را از این موضوع کردند. مبارک‌شان باشد.

او درباره جو ورزشگاه نقش جهان گفت: جو خوبی بود. فحش‌های ناموسی به بازیکنان، کادر فنی و خود من دادند که باید از آنها تشکر کنم. امیدوارم تصمیم‌گیرندگان این صحنه‌ها را دیده باشند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره بحث با بنیادی‌فر، داور بازی هم گفت: بحث داوری را باید کارشناسان صحبت کنند. من خواستم نیمکت‌مان را آرام کنم ولی آقای داور متوجه نشد و به من گفت که نیمکت را اداره کن. من هم گفتم که اگر کاری کردم، برای آرام کردن نیمکت بوده است.

پیروانی ادامه داد: ما از اتفاقات و فحش‌هایی که دادند، گله‌مند هستیم ولی سپاهان تیم خوبی است.

او در پایان با کنایه بیان کرد: فکر می‌کنم تنها تیمی که سقف را رعایت نکرده است، پرسپولیس است. همه تیم‌ها سقف را رعایت کرده‌اند. نیمکت‌ها را ببینید که چه نفراتی در زمین و چه نفراتی روی نیمکتشان هستند. اتفاقی که برای پرسپولیس افتاد این بود که ما سقف را رعایت نکردیم ولی باقی تیم‌ها رعایت کردند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه