یحیی گل‌محمدی: سرنوشت این بازی با یک سوت داور رقم خورد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آن‌هایی که الان می‌تازند باید در ابتدای فصل کاری می‌کردند که در نقل و انتقالات خوب پیش نرفتیم. فاصله این بازی هم یک گل نبود. سرنوشت با یک سوت داور رقم خورد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی پس از مصاف با سپاهان از هفته دهم لیگ، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی را از هر دو تیم دیدیم. در نیمه اول می توانستیم از موقعیت هایی که داشتیم استفاده کنیم. تیم حریف در نیمه دوم شروع خوبی داشت و بازی را به حریف دادیم. در صحنه ای که سپاهان گل زد خطا نبود. داور خیلی راحت این موقعیت را به سپاهان داد تا گل بخوریم. اختلاف بازی یک گل نبود. یک کاشته، سرنوشت بازی را رقم زد.
وی ادامه داد: دو سه موقعیت خوب داشتیم و می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم. در شرایط سخت و در این جو، بچه‌ها دویدند و مبارزه کردند، ولی اختلاف دو تیم فقط به خاطر یک کاشته بود که حریف توانست از آن به خوبی استفاده کند.
سرمربی سرخپوشان ایران، درباره بازی محطاطانه دو تیم در نیمه نخست، خاطرنشان ساخت: طبیعی است، قدرت دو تیم و برنامه ریزی روی این مساله که گل اول را نخورند، بازیکنان را وادار می‌کند؛ محتاط‌تر بازی کنند و انرژی بیشتری روی دفاع بگذارند. فکر نمی‌کنم در این بازی‌ها بیشتر از دو سه موقعیت به وجود بیاید.

گل‌محمدی در واکنش به این پرسش که زور تیمش به سپاهان نرسیده یا مشکلاتی دیگر باعث عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس شده است،‌ گفت: ما چهار پنج بازیکن‌مان را از دست دادیم؛ پورعلی‌گنجی،‌ سلمانی و امیری آسیب دیدند و روز گذشته هم باهویی مصدوم شد. اینها بازیکنانی هستند که می‌توانستند به تیم‌مان در حمله کیفیت خوبی بدهند. موجودی ما همین بود و به هر حال بچه‌ها هر کاری می‌توانستند در زمین انجام دادند و از تمام توان‌شان استفاده کردند.
وی در مورد اُفت تیمش در چند بازی قبل توضیح داد: ما در سه هفته اخیر ششمین بازی‌مان را انجام دادیم. سپاهان پنج بازی انجام داده است. با توجه به مصدومیت‌های زیادی که به وجود آمد و بیماری بچه‌ها ما یک اُفتی در چند بازی اخیر داشتیم، ولی ممکن است برخی‌ها باشند که الان به تیم حمله کنند و علیه آن بتازانند ولی این حس و حال را باید از شروع فصل و نقل‌و‌انتقالات می‌داشتند. الان به خودشان فشار می‌آورند،‌ اما آن موقع (ابتدای فصل) ساکت بودند. متأسفانه به شرایطی رسیدیم که تازه یادشان افتاده که این اتفاقات افتاده است. باید از قبل جلوی این اتفاقات گرفته می‌شد. نتایجی که در بازی‌های اخیر رقم خورده اینطور نیست که الان و یکهو شده باشد، به هر حال یک پروسه و روند طی شده است و ما از شروع نقل‌و‌انتقالات ضعیف ظاهر شدیم و حتی نتوانستیم تیم خودمان را حفظ کنیم و کار به اینجا رسید.
یحیی گل‌محمدی در پاسخ به طرح این موضوع که شاید رضا درویش احتمال نمی‌داد در فصل جدید هم به‌عنوان مدیرعامل فعالیت داشته باشد و احتمالاً یکی از دلایل عملکرد ضعیف در نقل‌و‌انتقالات این موضوع بوده است، عنوان داشت: این مسائل وجود نداشت. یکسری محدودیت‌ها برای تیم ما به وجود آمد. همه تیم‌ها کار خودشان را کرده و قراردادها را ثبت کردند و اتفاق خاصی نیفتاد،‌ ولی این وسط فقط ما نتوانستیم تیم خودمان را تقویت کنیم. فکر نمی‌کنم چیز دیگری در این مسائل دخیل باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه