تبریک باشگاه پرسپولیس به تیم ملی نوجوانان

باشگاه پرسپولیس در پیامی پیروزی تیم ملی نوجوانان ایران در نخستین روز رقابت‌های جام جهانی زیر 17 سال، مقابل قهرمان دوره قبل رقابت‌ها را تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم ملی نوجوانان ایران با هدایت حسین عبدی، مربی با دانش و کاردان فوتبال کشورمان، باعث فخر و مباهات اهالی فوتبال و شادی و شعف هموطنان عزیز شد.
تیم ملی ایران در شروع این دوره جام جهانی زیر 17 سال شگفتی‌ساز شد و دست به کاری زد که در محافل بین‌المللی فوتبال از آن تمجید خواهد شد. تبدیل شکست با پیروزی مقابل تیم مدعی برزیل و مدافع عنوان قهرمانی یک بازگشت باشکوه بود. سرمربی باهوش این تیم، هنر و دانش خود را به نمایش گذشت و بازیکنان توانمندی‌های خود و نوجوانان ایران زمین را که حالا باید به شکلی جدی‌تر به باور توانمندی‌های خود برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و خلق افتخار برای ایران بیندیشند.
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با شعف و افتخار، این پیروزی را به اعضای تیم ملی نوجوانان، خانواده‌های قهرمان‌ساز و جامعه فوتبال تبریک می‌گوید.
برای این تیم در ادامه مسیر آرزوی موفقیت داریم.

دیدگاه‌ها (2)

  1. سلام.
    تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال ایران با نتیجه ۳-۲ برزیل را شکست داد.
    دلیلش فقط و فقط هجومی بازی کردن است و نه اینکه مثل … متمرکز بشوند با پاسکاری به عقب و دروازه خودی یا حمله فقط از گوشه های زمین 🤮
    جالب که سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال ایران جناب حسین عبدی عزیز هستند 💚💚❤❤

  2. پیام‌تسلیت‌‌منم‌به‌این‌تیمی‌که‌آقا‌یحیی‌ساخته‌.‌حالمون بهم‌خورد‌فکر‌میکنید‌هوادار‌نمی‌فهمه؟‌‌‌آقا‌‌دلال‌مهاجم‌ریخت‌بیرون‌‌که‌بره‌یه‌مهاجم‌بخره‌چه‌مهاجمی‌؟؟‌یه‌چوب‌خشک‌…دست‌بردارید‌از‌این‌تیم‌آقایون‌دلال‌

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب