حرف حق زدم به خیلی برخورد

علی نعمتی: به عالیشاه توهین شد، مشت خوردم ولی عذر می‌خواهم!

مدافع پرسپولیس گفت: به کاپیتان ما بی‌احترامی شد. یک مشت هم به من زدند ولی من عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی نعمتی در گفتگو با خبرنگاران در پایان بازی اظهار داشت: همه جوره تلاش کردیم، اما فکر می‌کنم متاسفانه در دقایق پایانی بازی، تمرکزمان را از دست دادیم. واقعا متاسف و شرمنده هوادارانی هستیم که در این هوا به ورزشگاه آمدند. قطعا جبران خواهیم کرد و امیدوارم که بتوانیم دوباره آنها را خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که بازی بعدی شما با تیم سپاهان است و بازی سختی به نظر می رسد و بعد از آن هم با تیم النصر بازی خواهید داشت، آیا از این مسیر سخت می توانید عبور کنید، خاطرنشان کرد: یک مقدار فشردگی بازی ها زیاد است، اما قطعا باید از این مسیر سخت به خوبی عبور کنیم و امیدواریم که دوباره از هفته بعدی که با تاجیکستان بازی داریم بتوانیم استارت برد را بزنیم.

نعمتی در واکنش به این سوال که حکیم نصاری از دست شما ناراحت است و او مدعی شده که شما الفاظ خوبی علیه او استفاده نکرده اید، عنوان کرد: فکر می کنم درگیری از سمت حکیم بود که به امید عالیشاه بی احترامی کرد. به هر حال عالیشاه کاپیتان تیم ما است و قطعا رفتار حکیم به من برمی‌خورد. فکر می‌کنم در درگیری یک مشت هم به صورت من زدند و اگر چیزی گفته ام که او ناراحت شده، قطعا او شروع کرده اما من از او عذرخواهی می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که گل دومی که پرسپولیس خورد آیا توپ از روی خط عبور کرده بود یا خیر، گفت: من نمی‌دانم. باید اجازه دهیم کارشناسان تشخیص دهند. فکر می‌کنم هفته گذشته من یک چیزی گفتم که به بعضی ها برخورده بود و قطعا حرف حق را گفته بودم. فکر می‌کنم یک سال قهرمان شده‌اند و قراردادهای آنها به اندازه ای سنگین بوده که حالا به ما متلک می اندازند که قراردادهایتان را کم کنید. فکر می‌کنم همه دیدند که برای رسیدن به این تیم چه کار کردم. قطعا حرف هایی که آنها می‌زنند را قبول ندارم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه