آمادگی داریم به سپاهان کمک کنیم

رضا درویش: جواب آن‌ها را نمی‌دهم، همه ایران می‌دانند، گل‌محمدی بهترین است

مدیرعامل پرسپولیس گفت: این که جواب مربی تیم رقیب را بدهم به حاشیه بردن تیم خودمان است. نیازی هم نیست. همه ایران می‌دانند؛ یحیی شاخص‌ترین مربی حال حاضر فوتبال ایران است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از بازی امروز (پنج‌شنبه) سرخپوشان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه یک بازی که فکر می‌کردیم امتیازهای آن در دسترس ما است با تساوی به پایان رسید. شاید هم بچه‌ها اواخر بازی یک مقدار حریف را دست کم گرفتند و از این جهت امتیاز مسلم را از دست دادند. فکر می‌کردم بازیکنان برنده شدند. آن‌ها سعی کردند همان نتیجه را حفظ کنند.

وی در واکنش به حواشی قبل از بازی گفت: این‌طور نیست باشگاه متعهد باشد که ناهار بدهد. یا اینکه اگر سیب‌زمینی و تخم‌مرغ بخورند چیز بدی است خیلی هم خوب است. بازیکنانی که ورزشکار هستند این غذاهای رژیمی را انتخاب می‌کنند. به نظرم این حرف و حدیث‌ها بیشتر برای فضای مجازی است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این سؤال که یحیی گل‌محمدی در تمرینات پیش از بازی مدعی شده که بازیکنان باید غذای خوب بخورند نظر شما چیست، اظهار داشت: در حال حاضر مهیا شده و 5-6 روزی است که از این ناحیه مشکلی وجود ندارد.

درویش در واکنش به قیمت بلیت‌فروشی‌ها که گفته می‌شود 300 و 350 هزار تومان است، گفت: الان که قیمت بلیت‌ها 300 هزار تومان نیست. در همین بلیت که شما در مورد آن صحبت می‌کنید باشگاه ذی‌نفع نیست. ما یک تعهدی به فدراسیون داشتیم قبلاً 3 میلیارد تومان هزینه یکسری از هزینه‌های استادیوم بود که برعهده باشگاه پرسپولیس افتاد که قرار بود که برای مستهلک شدن آن قرار شد، 50 درصد بلیت‌فروشی را بردارند. پس این بازی قبلی که انجام دادیم، نامه دادیم که 50 درصد دیگر را هم شرکت توسعه بابت بدهی اجاره ورزشگاه بردارد. در اصل اگر هوادار بلیت هم بخرد هیچ چیز از آن، به باشگاه نمی‌رسد. جهت بدهی‌هایی که قبلاً داشتیم یک مقدار از آن را شرکت توسعه و تجهیز برمی‌دارد و یک مقدار آن را هم فدراسیون برمی‌دارد. البته باید تشکر کنم از شرکت تجهیز که زمین آزادی را مهیا کرده که بچه‌ها ما بتوانند امروز بازی کنند.

وی در واکنش به صحبت‌های جواد نکونام که گفته است گل‌محمدی در حد و اندازه من نیست، تصریح کرد: صحبت‌ کردن پیرامون این حرف‌ها به حاشیه بردن تیم‌مان است. ایران و همه مربیان می‌دانند که شاخص‌ترین مربی ایرانی در حال حاضر در ایران آقای گل‌محمدی است. اینها به حاشیه کشاندن است و فایده‌ای ندارد.

درویش در واکنش به این سؤال که شما گفته‌اید بدهی رادوشویچ به من ارتباطی ندارد، گفت: خوب، پس چه کسی پول او را داده است؟! البته یک نفر گفته بود شما شخصی می‌توانید پول او را بدهید و من هم در پاسخ گفتم که چرا من این پول را بدهم و باشگاه باید این پول را بدهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جریمه باشگاه سپاهان به خاطر اتفاقات مقابل الاتحاد عربستان اظهار داشت: متأسفانه برای فوتبال ما خوب نیست اما در عین حال با توجه به اینکه ما کادر بین‌الملل قوی داریم آمادگی خودمان را اعلام می‌کنیم اگر دوستان سپاهان بخواهند می‌توانیم به آنها کمک بدهیم و اگر قرار است شکایت را پیگیری کنند در صورت تمایل می‌توانند ازبخش بین‌الملل ماهم استفاده کنن. در هر حال امیدواریم این مشکل حل شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه