تنها منافع پرسپولیس از بلیت‌فروشی، حضور تماشاگران است و بس

باشگاه پرسپولیس در پی اعتراض‌های صورت گرفته به افزایش قیمت بلیت یکی از جایگاه‌های ورزشگاه‌ آزادی، در جهت تنویر افکاری عمومی، توضیحاتی را منتشر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در متن انتشار یافته، آمده است؛
انتقادات درباره بلیت فروشی در حالی اتفاق افتاد که فقط یکی از جایگاه‌ها افزایش قیمت داشته است که مجموع ظرفیت آن تا هفت‌هزار بلیت خواهد بود.
با این وجود، باشگاه پرسپولیس خود را مکلف به توضیح برای هواداران می‌داند.

همان‌طور که گفته شد افزایش قیمت نسبت به بازی‌های قبلی لیگ، مربوط به یک جایگاه بوده است و دیگر بخش‌ها افزایش قیمت نداشتند.
از سوی دیگر فقط ۵۰ درصد از بلیت فروشی سهم باشگاه پرسپولیس است که هواداران باید بدانند پرسپولیس، در حال حاضر سهم زیادی از این ۵۰ درصد هم ندارد.
در حال حاضر سهم بلیت فروشی باشگاه پرسپولیس به تامین هزینه‌های بعضی تجهیزات این ورزشگاه اختصاص می‌یابد که مکلف به آن شده‌ایم تا هواداران پرسپولیس مجوز حضور در ورزشگاه را داشته ‌باشند.
مساله دیگر تماشاگرانی هستند که خارج از فاز بلیت‌فروشی در سامانه وارد ورزشگاه می‌شوند.
به عنوان مثال، در یکی از بازی‌های اخیر ۳۶ هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه حضور داشت ولی فقط ۲۵ هزار بلیت فروخته شده بود. یازده هزار نفر مابقی یا بدون بلیت آمده بودند یا با هماهنگی بخش‌های دیگر وارد ورزشگاه شدند.
با همین توضیحات روشن است که حداقل در مقطع کنونی باشگاه پرسپولیس، هیچ عواید مالی از این بخش ندارد. تنها منافع پرسپولیس از حضور تماشاگران، شور و حالی است که ایجاد می‌کنند و حیات فوتبال در آن است. همچنین حمایت موثر و تعیین کننده ای که از پرسپولیس دارند تا بازیکنان با انرژی و انگیزه بیشتری به پیکار با حریفان خود وارد شوند. در پایان لازم به ذکر است که باشگاه همواره پذیرای انتقادات و ‌پیشنهادات کاربردی خواهد بود.

دیدگاه‌ها (4)

  1. غول سرخ آسیا

    شما گرون بفروش ما هم نمیایم، ببینیم کی ضرر می‌کنه.

  2. بلیت‌بخرن‌تو‌این‌هوا‌ی‌سرد‌خیس‌بشن‌که‌بیان‌مساوی‌با‌تیم‌۶‌امتیازی‌اونم‌تیمی‌که‌۱۰‌نفره‌شده‌را‌ببینن‌؟‌جالبه‌انقدر‌هم‌‌از‌کادر‌فنی‌بگیر‌تا‌بازیکنان‌مغرورن‌و‌مدعی‌هستن‌انگار‌‌‌دارن‌رایگان‌بازی‌میکنن‌.‌‌‌با‌این‌بازیها‌هوادار‌‌جذب‌فوتبال‌نمیشه‌

    • رضا جواهری

      خجالتم خوب چیزی است چراهواداربیاد استادیوم بابیلت۲۵۰ هزارتومان اگه فقط کمی عقل داشتن میشد با۳۰هزارنفر بیلت ۱۰۰هزار تومانی استادیوم پر کرد .نه با۵هزار نفر نفری ۲۵۰ هزار تومان

  3. ۲۵۰۰۰۰تومن پول بدیم بیایم استادیوم با این امکانات؟دو ساعت بشینیم پای بازی مساوی ببینیم با تیمی که هیچ کس بازیکناشو نمیشناسه و تازه داره با ۱۰نفر بازی میکنه

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب