سعید صادقی: ای کاش VAR به لیگ بیاید

بازیکن خوش تکنیک پرسپولیس گفت: در طول هفته، حریف را آنالیز می‌کردیم. ای کاش VAR، به لیگ هم بیاید. اگر نبود، گل من را آفساید می‌گرفتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سعید صادقی در بازی با استقلال تاجیکستان به جمع گلزنان آسیایی اضافه و برترین بازیکن زمین شد. وی در پایان این بازی اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی داریم و بازی خیلی خوبی هم بود. در طول هفته، استقلال تاجیکستان را کاملاً آنالیز کرده بودیم و توانستیم از نقطه ضعف‌شان به گل برسیم.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی درست می‌گوید. در دقایق اولیه، بازی را بد شروع کردیم اما در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و خوشبختانه سه امتیاز بازی را گرفتیم.

بازیکن پرسپولیس در مورد دعوت نشدنش به تیم ملی گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. این مساله سلیقه‌ای است. شاید سرمربی نخواهد من را به تیم ملی دعوت کند.

صادقی در مورد اینکه درخواست استفاده از کمک داور ویدیویی در فوتبال داخلی دارد، عنوان کرد: امروز همه شاهد بودند که VAR باعث شد گل من صحیح اعلام شود در حالیکه کمک داور آن را آفساید گرفته بود قطعاً VAR خیلی به سود فوتبال ما خواهد شد. خواهش می‌کنم این کمترین چیز را که می‌توانند وارد کشور کنند به فوتبال بیاورند تا به فوتبال و فوتبالیست‌های ما کمک کنند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه