مهدی ترابی: با بیرانوند خیال‌مان راحت است

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس گفت: باید از علی (بیرانوند) تشکر کنم. اول بازی، ما را در بازی نگه داست. تا او در دروازه هست خیال‌مان راحت است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی ترابی که در بازی امشب از روز سوم لیگ قهرمانان 24-2023، تا آستانه به ثمر رساندن یک گل دیدنی هم پیش رفت در پایان این رقابت عنوان داشت: خدا را شکر که توانستم بعد از حدود یک ماه برای پرسپولیس بازی کنم. به این هواداران تبریک می‌گویم که سنگ تمام گذاشتند. خدا را شکر خوشحال به خانه‌هایشان رفتند.

وی افزود: بازی خیلی خوبی بود. از هر لحاظ تیم برتر میدان بودیم و به آنچه که استحقاقش را داشتیم رسیدیم.

هافبک پرسپولیس در مورد تاثیر VAR در بازی، گفت: اول باید از علی (بیرانوند) تشکر کنم. اول بازی، ما را در بازی نگه داست. تا او در دروازه هست خیال‌مان راحت است. هرچه جلو رفتیم بچه‌ها تمرکز بهتری پیدا کردند و توانستند آنچه کادرفنی می‌خواهد را پیاده کنند. خدا را شکر توانستیم به سه امتیاز مهم در بازی خانگی برسیم. الان دیگر باید برای بازی با ملوان آماده شویم.

ترابی در مورد کدورت رفیعی و کنعانی‌زادگان در جریان بازی، عنوان کرد: من بیرون بودم و چیزی متوجه نشدم.

بازیکن پرسپولیس در خصوص اینکه چه پیامی برای ملت مظلوم فلسطین دارد، گفت: ان‌شاءالله مقابل ظلمی که به آن‌ها می‌شود، موفق باشند.

وی در مورد اختلاف فوتبال و کشتی بر سر پاداش‌های جام جهانی، اظهار داشت: متاسفانه اتفاقاتی پیش آمد. ان‌شاءالله در جای بهتر در موردش صحبت می‌کنم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه