بازگشت هواداران به لیگ قهرمانان

اعلام زمان آغاز بلیت فروشی بازی پرسپولیس و استقلال

بلیت فروشی بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان از روز سوم رقابت‌های این فصل لیگ‌ قهرمانان آسیا از ساعت 14 و 30 دقیقه امروز (یک‌شنبه) در سامانه https://footballeticket.ir/ آغاز می‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران روز سه‌شنبه در چارچوب دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 و از روز سوم پیکارها در ورزشگاه آزادی میزبان تیم استقلال تاجیکستان خواهد بود.
این مسابقه در حالی برگزار خواهد شد که پرسپولیس در بیش از 4 سال گذشته، به دلایل مختلفی که پیش آمد بازی خانگی با حضور تماشاگران و هوادارانش را نداشته است. در واقع پس از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا 2019 برای نخستین بار است که پرسپولیس و هوادارانش بار دیگر در ایران، به اتفاق هواداران وفادار و پرشور خود در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت در حالی که رکورد پرتماشاگرترین بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به نام پرسپولیسی‌ها ثبت شده است. پرسپولیس البته در این مدت، در بازی‌های خود در خارج از ایران، هر جایی که حضور پیدا کرد، هواداران را در کنار خود داشته است.
به این ترتیب به اطلاع هواداران عزیز می‌رسد؛ بلیت فروشی بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان از لحظاتی دیگر و از ساعت 14 و 30 دقیقه امروز، در سایت https://footballeticket.ir/ به صورت الکترونیک و اینترنتی آغاز خواهد شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه