سروش رفیعی: تا زمانی که حق پخش به باشگاه‌ها پرداخت نشود، مشکلات برطرف نخواهد شد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا زمانی که حق پخش به باشگاه‌ها پرداخت نشود، مشکل آنها برطرف نخواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی پس از برتری 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان در هفته ششم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم، اما متأسفانه شکل زمین طوری بود که فکر می‌کردیم خوب است. ظاهر زمین خیلی خوب بود، اما زیر چمن بسیار نرم و خطرناک بود. اینطور زمین‌ها درصد آسیب‌دیدگی و اشتباه بازیکنان را بالا می‌برد.

وی در مورد پاس گلی که به شهاب زاهدی داد، تصریح کرد: به هر حال ما در شرایطی به این بازی آمدیم که به خاطر مصدومیت چند نفر از دوستان‌مان دچار فشار عصبی شده بودیم و هم مسائل حاشیه‌ای اذیت‌مان کرد، ولی مهمترین بحث کسب سه امتیاز بود و چند بازیکن جوان‌مان نیز بازی کردند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات اخیر یحیی گل‌محمدی راجع به مسائل مالی تیم گفت: گل‌محمدی درباره همه مسائل صحبت کرد، اما قرار نیست با هیچ مدیری درست شود، مگر اینکه باشگاه‌ها در ایران حق پخش را بگیرند و درآمدزایی کنند یا از طریق برند درآمد داشته باشند. تا زمانی که باشگاه‌ها درآمدزایی نکنند هر چقدر پول بیاید با هر مدیر و مربی این مشکلات وجود خواهد داشت.

رفیعی درباره اینکه سال گذشته یکی از ارکان اصلی قهرمانی‌های پرسپولیس بود، ولی چرا به تیم ملی دعوت نمی‌شود، خاطرنشان کرد: این نظر لطف شماست. من به همان اندازه یا کمتر در قهرمانی سال گذشته تأثیر داشتم. تیم ملی بحث ملی است. من تمام تلاشم را می‌کنم و هنوز برای دعوت به تیم ملی امیدوارم. امیر قلعه‌نویی را می‌شناسم و قبلاً هم گفتم با چیزی که ایشان می‌خواهد، آشنا هستم. اگر صلاح بدانند به تیم ملی دعوت شوم، خوشحال می‌شوم، در غیر این صورت آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی مدعی شده است که به خاطر بازیکنان نامه فسخ قراردادش را به باشگاه داده بود، گفت: در مورد اتفاقات حاشیه‌ای که در هفته گذشته افتاد، گل‌محمدی کامل و مفصل صحبت کرد. سال گذشته قبل از اینکه فصل را شروع کنیم از قراردادمان صد درصد پول‌مان را گرفته بودیم، اما چون به نسبت تیم‌های دیگر رقم قراردادها پایین بود، آن عددی که شامل قهرمانی و آپشن‌ها بود، قابل توجه می‌شد. این رقم شاید 40، 50 درصد می‌شد و نمی‌توانیم بگوییم قراردادها تسویه شده است. با این حال یک جایی هم حق را به باشگاه می‌دهم که درآمد نیست. تا زمانی که باشگاه‌ها نتوانند حق پخش بگیرند هیچ اتفاقی نمی‌افتد. با این سیستم و شرایط هیچ آدمی اگر عقل داشته باشد، پرسپولیس و استقلال را تحویل نمی‌گیرد. اراده‌ای برای این کار وجود ندارد یا نمی‌گذارند این اتفاق بیفتد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس راجع به آخرین وضعیت مرتضی پورعلی‌گنجی یادآور شد: با مرتضی صحبت کردم. مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسین سلمانی، علی عنایت و علی خدادادی رباط صلیبی پاره کردند. ما وحید امیری و امید عالیشاه را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. بابت مصدومیت دوستان‌مان ناراحت هستیم، اما می‌دانیم ذهن قوی داریم. ما هم کنار دوستان‌مان هستیم. مرتضی قبلاً تجربه مصدومیت داشته است و شاید بهتر کنار بیاید. مصدومیت قسمتی از کار فوتبالیست‌هاست.

رفیعی درباره مصدومیت چند بازیکن پرسپولیس به دلیل حضور در اردوهای تیم ملی گفت: من اسم این اتفاق را بدشانسی می‌گذارم. با توجه به چیزی که در کارمان می‌بینم نه مشکلی از لحاظ بدنسازی داریم و نه مشکلی در تمرینات. صحنه مصدومیت مرتضی یک اتفاق بود و با آماده‌ترین بدن هم این اتفاق می‌افتد. شاید یکی از دلایل مصدومیت آماده نبودن ذهن است، وقتی مشکلات باشد باعث می‌شود نتوانید برنامه‌ریزی کنید. دلیل دیگر برنامه‌ریزی مسابقات است، وقتی پس از دو هفته بازی می‌کنیم ممکن است این اتفاق بیفتد، چون در جریان بازی‌ها قرار نداریم. باز هم می‌گویم مصدومیت قسمتی از کار ما فوتبالیست‌هاست.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی قرار است مشکلات باشگاه پرسپولیس حل شود، تصریح کرد: ما دیگر این قسمت را گذراندیم. روزی که تمرینات را شروع کردیم اتفاق خاصی نیفتاد. اعضای هیأت مدیره و یحیی گل‌محمدی با ما صحبت کردند و قرار شد بهترین نتایج را بگیریم و باشگاه نیز قول داد هر چه سریع‌تر مشکلات حل شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به کلاهبرداری شخصی از بازیکنان پرسپولیس برای خرید خودرو اظهار داشت: من مستقیم در جریان این اتفاق نبودم و چون درگیر آن نیستم اطلاعی از آن ندارم. قطعاً یکی از عواملی که ذهن بازیکنان را درگیر کرد، این اتفاق بود.

رفیعی در مورد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: الان چند دیدار است که بانوان در ورزشگاه حضور دارند، آیا با حضور آنها اتفاق خاصی افتاده است؟ مشکلی پیش آمده است، جز اینکه آنها از حضور در ورزشگاه خوشحال هستند؟ به نظرم درباره بانوان کم‌لطفی می‌شود و گوشه یا بالای ورزشگاه را به آنها اختصاص می‌دهند. کسی بی‌احترامی نمی‌کند و همه چیز خوب پیش می‌رود. وقتی با خانواده‌ام به ورزشگاه می‌آیم سعی می‌کنم حرفی نزنم که خانواده‌ام بشنود. اگر کمی زیرساخت‌ها را درست و قشنگ‌تر فکر کنیم مردم از فوتبال لذت می‌برند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه