اوسمار: این شرایط یک چالش است و ما اینجا هستیم که چالش‌ها را برطرف کنیم

مربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این شرایط تیم و بازیکنان برای ما یک چالش است و ما اینجا هستیم که چالش‌ها را برطرف کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اوسمار ویه‌را مربی تیم فوتبال پرسپولیس، در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر پیکان از هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه ابتدا در خصوص وضعیت مرتضی پورعلی گنجی اظهار داشت: امیدواریم که مرتضی محکم و قوی‌تر از قبل، برگردد.‌ شرایط خیلی بدی بود و می‌توان گفت یک بدشانسی برای پرسپولیس و مرتضی بود. این اتفاق قبلا هم برای چند بازیکن جوان و آینده‌دارمان رخ داد. مرتضی به عنوان یکی از بازیکنان مهم و رهبران تیم شناخته می‌شد و حالا باید دنبال راه حلی باشیم که بدون او بتوانیم همانطور قوی به کارمان ادامه بدهیم.
وی افزود: الان فرصتی است تا بازیکنانی مثل گئورگی و فرشاد که کمتر فرصت بازی پیدا کرده‌اند، خودشان را نشان بدهند. این بازیکنان فصل گذشته بازی‌های مهمی برای ما انجام دادند.
مربی پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: خیلی خوب است که بازیکنان با کیفیتی در حد تیم ملی در تیم‌تان داشته باشید اما این مشکلات هم وجود دارد. وقتی در روزهای فیفا بازیکنان‌تان می‌روند، تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند. بازیکنان دیروز بازی کردند و سپس سفر کردند و الان هم در مسیر قزوین هستند و هنوز هم از شرایط آنها مطمئن نیستیم و باید ببینیم در چه شرایطی هستند.
اوسمار در مورد شرایط امید عالیشاه گفت: امید اول هفته احساس مصدومیت داشت و الان چند ساعت تا بازی مانده و باید شرایط او را بررسی کنیم.
مربی برزیلی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مهمترین مسئله این است که بازیکنان را بتوانیم خوب ریکاوری کنیم که به شرایط خوب بازی برسند. نمی‌توانیم به بازی فکر کنیم وقتی بازیکنان ما شرایط ریکاوری ندارند. برای تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس که در چند جام بازی می‌کنند، باید برای این مشکلات راه حل داشته باشیم. ما گروه فنی خوب و مربی بدنساز خوبی داریم و حتما فکر خواهیم کرد که از این مشکل بیرون بیاییم. مطمئنا زمانی که بازی‌ها قطع بود مشکل وجود داشت و فقط هفته‌ها تمرین می‌کردیم و الان هم 3-4 روز یکبار بازی داریم و این هم یک چالش است اما ما اینجا هستیم که چالش‌ها را برطرف کنیم.
وی در مورد غیبت سرمربی در کنفرانس خبری عنوان کرد: آقای گل‌محمدی عذرخواهی کردند که در نشست خبری نبودند چون ما جلسه فنی مهمی داشتیم و حتما باید ایشان در جلسه می‌بودند و در مورد بازی فردا صحبت می‌کردند.
اوسمار در خصوص سوالی مبنی بر اینکه درخواست گل‌محمدی برای لغو فیفادی و حالا مصدومیت پورعلی‌گنجی در فیفادی گفت: یک مقدار سخت است که بخواهم در این مورد صحبت کنم. چون من نمی‌دانم صحبت آقا یحیی در این مورد چه بوده است. اگر من بخواهم در مورد خودمان فکر کنم طبیعتا دوست دارم بازیکنان در کنار ما باشند تا ما مراقبشان باشیم و با ما تمرین کنند اما از طرف دیگر هم این فرصتی است برای تیم ملی که بازی رسمی داشته باشد. فکر می‌کنم باید تصمیماتی گرفته شود که برای تمام فوتبال ایران خوب باشد، هم برای تیم ملی و هم باشگاه‌ها.
مربی پرسپولیس در مورد مصدومیت مهدی ترابی گفت: ترابی الان آمادگی و شرایط جسمانی مناسبی برای بازی دارد. فصل گذشته یکی از بازیکنان مهم ما در راه قهرمانی بود و شاید به آن فرم نرسیده اما برای بازی فردا شرایط مناسبی دارد. او آماده بازی است اما باید صبر کنید ببینید بازی خواهد کرد یا خیر.
اوسمار در مورد وضعیت زمین برگزاری بازی بیان کرد: من زمین را ندیدم اما یکی از همکاران را فرستادیم و تائید کرد که کیفیت زمین چمن خوب است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه