هیات‌مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد

پرداخت مطالبات بازیکنان و پیگیری غرامت فیفا برای مصدومیت ملی‌پوشان

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز (چهارشنبه) با حضور اعضا و مدیرعامل تشکیل جلسه داد و پیگیری موضوع پرداخت غرامت فیفا به باشگاه بابت مصدومیت بازیکنان‌شان در اردوها و بازی‌های تیم ملی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره شرکت، امروز با حضور همه اعضا و مدیرعامل در محل ساختمان مرکزی باشگاه تشکیل جلسه داد.
از مسایل مطرح شده در این نشست، همفکری و بررسی راهکارهای ارایه شده برای تامین منابع مالی جهت پرداخت بخشی از آپشن‌های قراردادی فصل گذشته بود که با قهرمانی‌های سرخپوشان محقق شد.
حاضران در جلسه همچنین بررسی موضوع طرح «حفاظت از بازیکنان فیفا» را در دستور کار داشتند که بر اساس آن باشگاه‌ها در صورت مصدومیت بازیکنان‌شان در رقابت‌های ملی از فیفا غرامت دریافت خواهند کرد.
با توجه به این که تحقق این امر منوط به انجام اقدامات از سوی فدراسیون فوتبال ایران است، در این نشست مقرر شد باشگاه، بررسی‌های لازم را در این ارتباط به انجام برساند و در صورت فراهم بودن امکان این امر، اقدامات مقتضی را با توجه به آسیب‌دیدگی پاره‌گی رباط صلیبی مرتضی پورعلی گنجی و احتمال دوری چند ماهه وی از میادین و بازی‌های پرسپولیس به انجام برساند.
از دیگر مسایل مطرح شده در این نشست، مسایل مربوط به میزبانی از باشگاه استقلال تاجیکستان در چارچوب رقابت‌های لیگ‌قهرمانان آسیا بود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه