فهرست جدید اعلام شد

کنعانی‌زادگان به تیم ملی برگشت

جدیدترین فهرست تیم ملی اعلام شد و در حالی که تعدادی از سرخپوشان به دلیل آسیب‌دیدگی در این فهرست حضور ندارند، سه بازیکن صدرنشین لیگ و قهرمان فوتبال ایران در این فهرست حضور دارند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال ایران، اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در تورنمنت اردن برگزار خواهد شد که سرمربی تیم ملی فوتبال ٢٣ بازیکن را به اردوی این تیم جهت حضور در این تورنمنت دعوت کرد.
دروازه‌بانها: علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و سید حسین حسینی
مدافعان: محمدحسین کنعانی‌زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، صادق محرمی، رامین رضاییان، امین حزباوی، محمد دانشگر، شجاع خلیل زاده،  احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی
هافبکها: سعید عزت‌اللهی، احمد نوراللهی، روزبه چشمی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش و محمد جواد حسین‌نژاد
مهاجمان: مهرداد محمدی، مهدی طارمی، محمد محبی، سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد
بر اساس این گزارش، علی قلی‌زاده، مجيد حسينی، علي كريمی، مهدي ترابی با وجود برگشت به شرايط تمرينی، بدليل خطر مصدوميت مجدد به اين اردو دعوت نشدند تا در اختيار كادر فنی و پزشكی باشگاه خود جهت تكميل فرایند درمانی و آمادگي جسماني قرار گیرند. همچنین وحید امیری، ميلاد سرلك، ياسين سلمانی و اميد نورافكن نیز بدليل مصدوميت در این فهرست حضور ندارند تا فرایند درمان خود را تكميل كنند.
بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی باید ساعت ١٢ خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند. به منظور تداوم نظم رسانه‌ای، حضور خبرنگاران همزمان با معرفی ملی‌پوشان به کادر فنی مجاز نیست.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه