مسوولین فکری به حال ما بکنند که صنعت و معدن نداریم

رضا درویش: چرا ما نمی‌توانیم مانند دیگر کشورها هر سه، چهار روز بازی کنیم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: بالاخره با حضور هواداران بازی کردیم. امیدوارم عقلا هم بنشینند برای ادامه لیگ تصمیم بگیرند. چرا کشورهای همسایه می‌توانند هر سه چهار روز بازی کنند و ما نه؟

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از بازی هفته هفتم سرخپوشان ایران که با پیروزی و کسب سه امتیاز مهم همراه بود، اظهار داشت: بعد از مدت‌ها جام سوپرجام را در حضور هواداران دریافت کردیم. شب زیبایی است. از ابتدای فصل، ما اولین بار است که در خانه با حضور هواداران‌مان بازی کردیم. ان‌شاءالله از این پس، بازی‌ها با حضور هواداران برگزار شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: الان تیم ملی بازی دارد و برای فیفادی خود را آماده می‌کند و لیگ تعطیل می‌شود. ما یک بازی اورژانسی انجام می دهیم و سپس در جام باشگاه‌های آسیا بازی می‌کنیم. پس از آن جام ملت‌های آسیا داریم. این اتفاق‌ها روی تیم ما بسیار تاثیر می‌گذارد. نه فقط ما، بلکه روی همه تیم‌های لیگ. همه تیم‌ها با این معضل مواجه هستند.
وی ادامه داد: من نمی‌دانم. آیا تکنولوژی تیم‌های کشورهای همسایه با ما متفاوت است؟ آنها 3-4 روز در میان دارند بازی می‌کنند. این مشکل برای باشگاه‌ها و بازیکنان است. ما باید بتوانیم بازیکنان را آماده نگه داریم. این کار سختی است. امیدواریم که عقلا بنشینند و تصمیم گیری کنند.
رضا درویش در خصوص صحنه مشکوک دیدار پرسپولیس و گل گهر اظهار داشت: من حتی صحنه آهسته را هم دیدم. به نظرم گل نشد. این کار، البته کار متخصصین است که نظر بدهند.
وی در پاسخ به سوالی درباره ثبت قرارداد دو بازیکن سپاهان افزود: همین چند وقت پیش گفتند که آنها سقف بودجه را رعایت نکردند و این مشکلات به وجود آمد. الان دو بازیکن دیگر ثبت کردند و می‌گویند تا سقف قرارداد فاصله داریم! آنها سقف‌شان چطور است، من نمی‌دانم؟
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مطرح شدن مبلغ 120 میلیارد تومان برای حمایت مالی یکی از اپراتورهای تلفن همراه اظهار داشت: مطلب پنهانی وجود ندارد. همه چیز را شفاف اعلام کردیم. پارسال ما تبلیغات محیطی ایرانسل در دور زمین را هم داشتیم که برای این فصل نداریم. به این ترتیب، 30 میلیارد تومان هم از محل قرارداد کم شده است. مسؤولین باید فکری بکنند که ما یک بستری برای درآمدزایی داشته باشیم تا کمبودمان را بتوانیم از اسپانسر پیراهن جبران کنیم. ان‌شاالله فکری به حال پرسپولیس و استقلال بشود که صنعت و معدن ندارند.
درویش در خصوص موضوع سپاهان و این که آیا باشگاه پرسپولیس از آن‌ها شکایت می‌کند یا خیر، گفت: از ما برنمی‌آید. باید قوه‌ای فراتر از ما مسایل و مباحثی که وجود دارد را پیگیری کند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه