برگزاری نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس – گل‌گهر و مراسم اهدای جام

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان و برنامه اهدای جام قهرمانی سوپرجام که در پایان بازی فردا (یک‌شنبه) اتفاق خواهد افتاد، برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان به ریاست صالحیان، ناظر مسابقه، مسوولان برگزاری مسابقه و نمایندگان دو تیم، امروز در سازمان لیگ برگزار شد.
بر اساس مصوبات این جلسه، پرسپولیس یکدست قرمز پوش خواهد بود و دروازه‌بان هم طوسی به تن خواهد کرد. به این ترتیب، رنگ لباس برای گل‌‎گهر، سرمه‌ای و زرد خواهد بود.
در این جلسه تاکید شد بر اساس مصوبه شورای تامین استان برای این بازی، دو هزار و 200 نفر از بانوان می‌توانند به عنوان تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا کنند که ورودی آنها به ورزشگاه صرفا از پارکینگ شماره دو خواهد بود. بانوان نباید سراغ دیگر ورودی‌ها بروند و ضروری است از همراه داشتن کیف و وسایل شخصی که اجازه همراه داشتن آنها را در داخل ورزشگاه ندارند را نیز همراه نداشته باشند. آقایان نیز می‌توانند از هر دو ورودی شرقی و غربی استفاده کنند.
بلیت فروشی برای این مسابقه همچنان ادامه دارد و تماشاگران فردا در پایان مسابقه می‌توانند شاهد مراسم اهدای جام قهرمانی سوپر جام فوتبال ایران به پرسپولیس باشند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه