تقدیر رضا درویش از مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس برای پرونده لوکادیا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از مدیر امور بین‌الملل باشگاه به دلیل موفقیت در پرونده یورگن لوکادیا و احقاق حق پرسپولیس، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش امروز (چهارشنبه) از امیرعلی حسینی به جهت موفقیت باشگاه در پرونده شکایت از یورگن لوکادیا تقدیر و تشکر نمود.
در پی جدایی ناگهانی و غیر موجه یورگن لوکادیا بود که بخش امور بین‌الملل باشگاه برای طرح دعوای حقوقی علیه این بازیکن و انجام امور اجرایی مربوط به آن مامور شد.
این پرونده با حکم فیفا به سود پرسپولیس پایان یافت. یورگن لوکادیا محکوم به پرداخت مبلغی شد که باشگاه چینی هم به صورت تضامنی در قبال واریز آن به حساب باشگاه مسوولیت دارد.
همچنین در ملاقات امروز، رضا درویش بابت زحمات شبانه‌روزی اعضای بخش امور بین‌الملل باشگاه در هفته‌های اخیر برای میزبانی روز نخست رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا و میزبانی از النصر و بازی با الدحیل در دوحه تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاه‌ها (2)

  1. محمد مهدی

    دم آقای حسینی گرم که این چند وقته خیلی درگیر کارها بودن .
    بالاخره یه تیم ا ایرانی داخل یک پرونده بین المللی پیروز شد

  2. سلام
    باز هم شکایت می توانید ازش تنظیم کنید آنهم قرار داد با تیم دیگر و بدون اجازه از باشگاه پرسپولیس و خروج از ایران بصورت ناگهانی و دریافت پول کامل بدون برگشت حتی ۱ دلار. کوتاه نیایید و به هیچ عنوان تخفیف قائل نشوید که والله ضرر خواهید کرد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب