امیدواریم در ورزشگاه‌های ایران، شرایط فوتبال بازی کردن فراهم شود

سیدجلال حسینی: خوب جنگیدن را بلد هستیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این زمین و این بازی نشان داد پرسپولیس چه کیفیتی دارد. ما تنها کاری که خوب بلد هستیم خوب جنگیدن و خوب فوتبال بازی کردن است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سیدجلال حسینی خوشحال از نتیجه‌ای که در بازی با الدحیل رقم خورد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط برای این مسابقه خوب بود. خدا را شکر بچه‌ها هم امروز خیلی خوب بازی و تلاش کردند. شرایط بازی و استادیوم هم طوری بود که توانستیم خیلی راحت فوتبال بازی کنیم. کاری را که بچه‌ها خوب بلد بودند در این زمین به خوبی انجام دادند و یک برد خوب به دست آوردیم.
حسینی در مورد پیش‌بینی‌ها درباره پیروزی آسان برابر الدحیل عنوان کرد: با هیچ تیمی کار نداریم، در آسیا ما پرسپولیس هستیم، تنها کاری که خوب بلد هستیم این است که بجنگیم و خوب فوتبال بازی کنیم. شرایط زمین امروز طوری بود که نشان دادیم پرسپولیس چطور بازی می‌کند. بچه‌ها تلاش کردند و می‌گویم که من به تیم‌های دیگر کار ندارم. ما پرسپولیس هستیم و دوست داریم همه تیم‌ها را ببریم. کار سختی است، در شرایطی که الان هستیم متاسفانه در استادیوم‌هایی که ایران دارد و زمین‌های خراب نمی‌توان کار خاصی کرد اما می‌گویم که تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا در بازی‌های بعدی هم موفق باشیم.
سیدجلال حسینی در خصوص اینکه نیمار به وضعیت چمن ورزشگاه آزادی واکنش نشان داده، گفت: دقیقا همینطور است. می‌توانستند حداقل شکل کار را یک طوری درست کنند، امیدوارم که خود فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان ورود کنند چون این شرایط برای خودمان هم خوب نیست. امیدوارم به زودی موضوع استادیوم آزادی برطرف شود تا تیم‌های ایرانی بتوانند در آسیا هم موفق باشند.
مربی پرسپولیس در مورد اینکه پرسپولیس برای صعود به فینال آسیا چقدر باید تلاش کند، گفت: الان خیلی مشکل است. شرایطی وجود دارد که باید خیلی بیشتر از آنچه داریم تلاش کنیم، بچه‌ها این کار را می‌کنند، در آسیا بحث متفاوت است. از نظر امکانات مشکل داریم اما مطمئن باشید بچه‌های ما تمام تلاش‌شان را می‌کنند.
حسینی درباره نقش هواداران در موفقیت پرسپولیس اضافه کرد: نقش هواداران ما همیشه مشخص است، قوی‌ترین بازوی ما همیشه هواداران هستند. چه داخل و چه خارج از خانه، هواداران برای ما بهترین نقش را دارند. امیدوارم شرایط طوری باشد که هواداران به ورزشگاه‌ها برگردند و بتوانند از ما حمایت کنند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه