برگزاری جلسه هماهنگی پیش از دیدار پرسپولیس و الدحیل

نشست هماهنگی دیدار الدحیل – پر‌سپولیس از ساعت 10 و 30 دقیقه امروز (یک‌شنبه) به وقت محلی در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و الدحیل که فردا شب در چارچوب دیدارهای روز دوم لیگ قهرمانان آسیا انجام خواهد شد به ریاست ناظر مالزیایی مسابقه برگزار شد.
در این نشست موارد کلی مثل ساعت خروج تیم‌ها از هتل، اسکورت تیم‌ها تا ورزشگاه، زمان‌بندی تیم‌ها برای گرم کردن و حضور در زمین و رعایت الزامات رسانه‌ای و اسپانسرینگ AFC مورد بحث و تصمیم‌گیری بود.
همچنین مقرر شد الدحیل با لباس یکدست قرمز و دروازه‌بانش یکدست آبی و پر‌سپولیس نیز همان‌طور که پیش از این اعلام کرده بودیم، با لباس یکدست مشکی برای بازیکنان و یکدست طوسی برای دروازه‌بان وارد زمین شوند.

دیدگاه‌ها (1)

  1. هاشم پيروانى

    به اميد پيروزى” ارتش سرخ ايران” ، اقاى گلمحمدى عزيز اگه برد ميخواهيد ترس را كنار گذاشته و مثل ليگ گذشته و ١٠ بازى اخر كمى هجوما تَر بازى كنيد ، دفاع ما عالى هستش و با بازيكنان با كيفيتى كه داريم ميتوانيم برنده بشويم ، برأى تيم پرسپوليس همچنين سپاهان و نساجى ارزوى موفقيت داريم . به اميد افريدگار 💚💛❤️

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب