اتحاد خوبی شکل گرفته است و تمرینات خوبی داشتیم

وحید امیری: آمده‌ایم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم

ملی‌پوش و کاپیتان دوم پرسپولیس گفت: بزرگترین مشکل ما نبودن در شرایط مسابقه است ولی مشکلات ما را قوی‌تر می‌کند. اتحاد خوبی در تیم داریم و تمرینات خوبی هم داشته‌ایم. امیدواریم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

وحید امیری در نشست خبری پیش از بازی مقابل الدحیل از روز دوم لیگ قهرمانان آسیا 24-2023، اظهار داشت: در بازی با النصر شاید خیلی مسایل علیه ما بود که نتوانستیم امتیاز لازم و کافی را بگیریم ولی در 10 روز گذشته تمرینات خیلی خوبی داشتیم و به مرز آمادگی رسیده‌ایم. اتحاد خوبی در تیم داریم و اکنون هم به قطر آمده‌ایم تا اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.
وی ادامه داد: می‌دانیم الدحیل تیمی است که در سال‌های گذشته از لحاظ بازیکن و امکانات سطح خیلی بالایی داشته است اما ما هم پرسپولیس هستیم و در سال‌های اخیر نشان داده‌ایم در لیگ قهرمانان، همیشه حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.
بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درباره مهمترین مشکلی که بر سر راه تیم احساس می‌کند خاطر نشان کرد: تنها مشکل حال حاضر ما نبودن در شرایط مسابقه است اما این مشکلات همیشه باعث شده پرسپولیس قدرتمندتر و با شور و هیجان بیشتری وارد مسابقات شود. امیدوارم فردا هم یک بازی خوب انجام بدهیم و نتیجه هم که برای پرسپولیس حائز اهمیت است، همراه با موفقیت و کسب سه امتیاز باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه