در دوحه به دنبال همه سه امتیاز هستیم

یحیی گل‌محمدی: خیلی چیزها علیه ما است ولی در پرسپولیس یاد می‌گیرید بجنگید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در روز اول مسابقات، مسائل زیادی علیه ما بود. در پرسپولیس یاد می‌گیرید برای تغییر دادن شرایط و رسیدن به هدف بجنگید. الدحیل میزبان خیلی خوبی است ولی مشکلاتی داریم. دوری از شرایط مسابقه و مصدومانی که باید ببینیم در دسترس خواهند بود یا نه از این جمله‌اند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری پیش از بازی با الدحیل از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: قبل از هر چیز از میزبانی خوب باشگاه الدحیل تشکر می‌کنم. امکانات خوبی در اختیار ما گذاشتند و توانستیم یک زمین تمرین خوب داشته باشیم. امروز هم زحمت کشیده و شرایط را برای تمرین ما در زمین اصلی محل بازی فراهم کردند. به هر صورت با توجه به اتفاقاتی که در روز اول رخ داد و نتوانستیم امتیازهایی که انتظارش را داشتیم بگیریم، بازی دوم ما در این گروه سخت، خیلی مهم جلوه می‌کند.
وی ادامه داد: هر دو تیم پرسپولیس و الدحیل دنبال برد و سه امتیاز بازی هستند. شرایط خوبی داریم و در این مدت هم تمرینات خوبی داشتیم. البته مشکل بزرگ ما نبودن در شرایط مسابقه است. لیگ ما به خاطر بازی‌های آسیایی هانگژو لغو شده است. در چند وقت اخیر هیچ بازی‌ای نداشتیم و این معضل بزرگی برای باشگاه‌ها و حتی تیم ملی ما است.
سرمربی سرخپوشان ایران تاکید کرد: شاید الان جایش نباشد اما از فدراسیون، مربیان تیم ملی و همه باشگاه‌ها می‌خواهیم فیفادی آینده را لغو کنند و به فکر لیگ باشگاه‌های ایران باشند زیرا فوتبال باشگاهی ما شرایط خیلی سختی دارد و برگزار نشدن مسابقات هم به باشگاه‌ها ضربه می‌زند و هم به تیم ملی. امیدوارم تصمیم خوبی در این رابطه گرفته شود و فردا هم یک بازی خوبی از طرف بازیکنان ما ارائه شود.
او در تکمیل صحبت‌های خود افزود: همه تیم‌هایی که در گروه ما هستند، لیگ‌شان در حال برگزاری است. هر 4-3 روز بازی کرده و در شرایط مسابقه هستند. نقاط ضعف و قوت‌شان مشخص می‌شود اما متاسفانه ما به خاطر برنامه‌ریزی غلط فدراسیون اصلا یادمان نمی‌آید آخرین بازی پرسپولیس در لیگ چه زمانی بوده است. سعی کردیم با بازی‌های تدارکاتی خودمان را آماده کنیم و این برای پرسپولیس خیلی شرایط سختی را ایجاد می‌کند. با این برنامه‌ریزی ممکن است تا یک ماه آینده هم این اتفاق بیفتد. ما یک گروه خوبی داریم. مجموعه بازیکنان، مربیان و همه افرادی که کنار تیم هستند، تلاش می‌کنند بتوانیم به جایگاه خوب پرسپولیس در آسیا برسیم و شک نکنید برای این هدف می‌‎جنگیم. فقط امیدوارم این مشکلات برطرف شود.
گل‌محمدی اظهار داشت: در پرسپولیس چیزی که یاد گرفته می‌شود، جنگیدن برای رسیدن به هدف‌های بزرگ است. اطمینان دارم بچه‌ها می‌توانند فردا عملکرد خوبی داشته باشند و امیدوارم بتوانیم بازی خودمان را به حریف دیکته کنیم. الدحیل هم از تیم‌های قدرتمند آسیا است و کادرفنی و بازیکنان خیلی خوبی دارد. ما به قطر آمده‌ایم تا فقط بتوانیم بازی خودمان را انجام بدهیم و لیاقت خودمان را نشان بدهیم. امیدوارم در نهایت با امتیاز به تهران بازگردیم.
او افزود: ما در این مسابقات حضور داریم تا لیاقت خودمان را نشان دهیم. سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان چه در شرق چه در غرب آسیا همین گروه است. پرسپولیس، الدحیل و استقلال تاجیکستان قهرمان کشورشان شده‌اند. النصر هم تحول خوبی داشته و بازیکنان خیلی خوب و ستارگان گرانقیمتی را جذب کرده است. بزرگ‌ترین مشکل ما هم بحث نداشتن بازی‌های باشگاهی است. در بازی مقابل النصر عربستان، خیلی از عوامل علیه ما بود و نتوانستیم امتیازی کسب کنیم ولی به دنبال تغییر شرایط به سود خودمان هستیم.
گل‌محمدی خاطر نشان کرد: چند بازیکن مصدوم داریم که فعلا نمی‌توانیم نامی از آن ها ببریم تا تمرین امروز را برگزار کنیم. باید ببینیم که برای بازی فردا در دسترس خواهند بود یا خیر. همچنین میلاد سرلک را به دلیل محرومیت در مقابل الدحیل در ترکیب نداریم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه