ریکاوری پرسپولیس با چاشنی خنده و شوخی

یحیی گل‌محمدی تمرین امروز (چهارشنبه) سرخپوشان را به نوبت صبح موکول کرد. این برنامه به ریکاوری بازیکنان با توجه به بازی تدارکاتی روز گذشته اختصاص داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جدی‌ترین مشکل نمایندگان فوتبال ایران در روز دوم لیگ قهرمانان آسیا دوری از شرایط مسابقه است. پرسپولیس و نساجی برای کاهش بخشی از آثار منفی این مساله، روز گذشته در یک دیدار تدارکاتی برابر یکدیگر قرار گرفتند.
یحیی گل‌محمدی بر این اساس با توجه به این که روز گذشته اکثر نفرات را به میدان فرستاده بود، برنامه امروز تمرین را به ریکاوری اختصاص داد ولی این ریکاوری تنوع و فشار بیشتری نسبت به ریکاوری نفرات ترکیب اصلی پس از بازی‌های رسمی داشت.
تمرین امروز، از ساعت یازده آغاز شد و یک ساعت به طول انجامید. بخش اول کشش و نرمش در سالن بدنسازی بود که 15 دقیقه به طول انجامید. پس از آن بازیکنان به زمین آمدند و به کار باتوپ و تنیس فوتبال پرداختند. تنیس فوتبال مانند همیشه یک برنامه توام با شوخی و کری‌خواندن بود به ویژه که یحیی گل‌محمدی و سید جلال حسینی هم در گروه‌ها حضور پیدا می‌کردند.
پرسپولیس این تمرین را در حالی انجام داد که سه سرخپوش دیگر هم‌زمان تیم ملی امید را همراهی می‌کردند. مهدی ترابی و وحید امیری هم که زیر نظر کادر پزشکی کار می‌کنند و نبیل باهویی هم تمرینات اختصاصی را زیر نظر بدنساز انجام می‌دهد تا آماده حضور در تمرینات گروهی شود. پرسپولیس فردا هم یک جلسه تمرین خواهد داشت که با توجه به برنامه پرواز در روز جمعه، احتمالا آخرین تمرین در تهران تا بازی با الدحیل خواهد بود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه