تمرین 70 دقیقه‌ای پرسپولیس در غیاب ملی‌پوشان و مصدومان

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت عصر امروز (شنبه) را بدون دو ستاره مصدوم و سه ملی‌پوش امید برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران پس از دو روز استراحت، امروز دو جلسه تمرین را پشت سر نهادند. تمرین نوبت بعداز ظهر از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و 70 دقیقه به طول انجامید.
این تمرین در حالی انجام شد که یاسین سلمانی، محمد عمری و محمد مهدی احمدی به دلیل همراهی تیم ملی امید، غایب بودند و یحیی گل‌محمدی، امیری و ترابی را هم در اختیار نداشت و آن ها برنامه‌های اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام می‌دادند.
در ابتدای این تمرین، سرمربی دقایقی را با بازیکنان صحبت کرد. کار با توپ و پاسکاری ساده و ترکیبی بخش آغازین تمرین بود. در ادامه، حفظ توپ در زمین کوچک در دستور کار بود. آن ها که توپ را از دست می‌دادند باید می‌دویدند و برای بازپس گیری توپ تلاش می‌کردند. سانتر از جناحین، شوت به دروازه و بازی فوتبال دیگر بخش‌های این تمرین بود.

دیدگاه‌ها (2)

  1. سلام
    چرا از گولسیانی تو بازی با النصر استفاده نکردید چرا وقتی با تیم های نحس عربستانی بازی دارید به بازیکن ها گوشزد نمی کنید که خطا نکنند یا حاشیه ساز نشوند چرا از عالیشاه تو دقایق پایانی آخر استفاده کردید چرا همش پاسکاری به زمین خودی دارید و بیش از حد دفاعی بازی میکنید چرا وقتی با بازیکن های بزرگ فوتبال روبرو میشوید استرس و ترس از فوتبال بازی کردن دارید و مهمتر و شرم آورترین کاری که متاسفانه پرسپولیس چندین سال است که به آن رو آورده همش پاسکاری به زمین خودی دارید و بیش از حد دفاعی بازی میکنید. شک ندارم و نداشته باشید فوتبال الان دنیا فقط هجومی و شجاعانه بازی کردن البته با توکل به خداوند متعال ولاغیر وگرنه قدرتمندترین و مطرح ترین تیم فوتبال هم که باشی با دفاعی بازی کردن هیچ غلطی نمیشه کرد. حالا هی دفاعی بازی کنید، حالا هی دفاعی بازی کنید، حالا هی دفاعی بازی کنید.

  2. متاسفانه هیچگونه مدیریت و ایستادگی در حفظ بازیکن های حرفه ای هم ندارید و به راحتی آب خوردن یکی پس از دیگری را از دست می دهید. خدایا به عظمت و یکتایی قسمت می دهم خودت یار و یاور پرسپولیس کبیر باش انشاالله🤲💚💚

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب