پیام باشگاه پرسپولیس به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پیامی ضمن ادای تجلیل و احترام نسبت به شهدای گرانقدر، جانبازان عزیز، ایثارگران، اسرای جنگ تحمیلی و خانواده های معظم و مکرم ایشان، هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ نام ایران و ایرانی در برگ، برگ‌های تاریخ همواره با ایمان، صلح طلبی، فداکاری، رشادت و سلحشوری عجین شده است. سرزمینی که جنگ‌ها از آن آغاز نمی‌شود اما در آن پایان می‌یابد. مردم این سرزمین هر خیره سری و دست‌اندازی بیگانه را در نهایت با پاسخی در خور و قاطع روبرو ساخته‌اند.

ما مردمانی هستیم که جای جای تاریخ، به انسان دوستی، حماسه، رأفت با دوستان و مظلومان و ستیزه با ظالمان و متعرضان نسبت به مام وطن، ارزش‌ها و باورهایمان را گواهی می‌دهد. این‌ها در پیشینه اعتقادی و ملی ما نهادینه است و این حقایق را آنهایی که باور نداشتند، در هشت سال دفاع مقدس پذیرفتند هنگامی‌که جوانان رعنا، بلند همت، مومن، خوش غیرت، رشید و عزیزمان با شهادت، جانبازی و تحمل اسارت آن را به جهانیان فهماندند.

هفته دفاع مقدس مجالی برای زنده نگاه داشتن و صیانت از ارزش‌های نابی چون؛ اتحاد، برادری، ایمان، اعتقاد، وطن دوستی و اثبات این حقیقت است که ملت ما برای دفاع از ارزش‌های خود حد و مرز نمی‌شناسد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراتب قدردانی، سپاس و تجلیل خود را نسبت به شهدای گرانقدر، جانبازان عزیز، ایثارگران، اسرای جنگ تحمیلی، مردان و زنانی که جان بر کف در صحنه‌های نبرد و دفاع حضور یافتند و خانواده های معظم و مکرم ایشان اعلام می‌دارد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه