دکتر علیرضا حقیقت: امیری و ترابی برای معاینات پاراکلینیکی اعزام می‌شوند

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی با النصر دو نفر از بازیکنان آسیب جدی‌تری داشتند که برای تصویربرداری و بررسی‌های پاراکلینیکی هماهنگی صورت گرفته است و اعزام می‌شوند.

دکتر حقیقت در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: آسیب‌دیدگی مهدی ترابی را همه دیدند. بدشانسی بدی بود. خودش گفت که پایش در یک چاله رفت که پیامد آن پیچیدگی بود. ما بلافاصله اقدامات پزشکی اولیه را انجام دادیم ولی برای ارزیابی دقیق‌تر به معاینه و شرح حال بعدی نیاز است و برای بررسی‌های پاراکلینیکی اعزام می‌شود.
وی ادامه داد: آسیب‌دیدگی وحید امیری هم از ناحیه همسترینگ است. در مورد او هم اقدامات پزشکی اولیه صورت گرفت و برای تعیین میزان آسیب، هماهنگ شده است و امروز (چهارشنبه) برای ام‌آرآی اعزام خواهد شد.
پزشک پرسپولیس خاطر نشان کرد: بعد از بررسی‌ها و تعیین میزان آسیب، برنامه درمانی طراحی می‌شود تا بازیکنان در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار کادر فنی قرار بگیرند.

دیدگاه‌ها (7)

 1. زمین بازی افتضاح بود

 2. با سلام خدمت ارتش سرخ قهرمان
  در اینکه یحیی خان مربی با دانشی است شکی نیست ولی ببینید چه به روز تیم اومده
  ما در بازیکن خراب کردن استادیم بازیکن میاریم ولی بهش میدون نمیدیم عیسی و فرشاد احمدزاده و یه مدتی سروش و احسان پهلوان و سیامک و امید ووووووووو
  وووووووووالان هم یاسین چرا واقعا
  از یحیی بعیده این همه ترس داشته باشه
  همین ترس دیروز بازی خوب بچه ها رو مخفی کرد

 3. مجید صالحی

  تروخدا اگه کسی در پرسپولیس دلسوزه به آقای درویش بگه استعفا بده، پرسپولیس داره با سرعت نور به قهقرا میره

 4. باسلام وادب خدمت مدیرعامل تیم چرایه مهاجم خوب ردبالادراختیارنمیگیرن حیف به عیسی حیف به لوکادیا تیم محاجم نداره

 5. بهرام جمشیدی

  ترس تو وجود بچه ها فریاد میزد

 6. شما‌دقت‌کن‌به‌بازی‌ترابی‌تو‌تیم‌ملی‌با.بازی‌ترابی‌در‌پرسپولیس…ببین‌چقدر‌تفاوت‌میبینی‌ببین‌اگر‌ندیدی‌هر‌چقدر‌دوست‌داری‌به‌من‌هوادار‌توهین‌کن‌.‌آقا‌تو‌زمین‌راه‌میره‌پاش‌میپیچه‌بعد‌تو‌تیم‌ملی‌پاس‌گل‌میده‌…اصلا‌برو‌بازیهای‌سال‌قبلشا‌ببین‌…به‌والله‌میگم‌‌اگر‌تو‌تیم‌ملی‌مثل‌پرسپولیس‌بود‌الان‌سه‌سال‌بود‌خط‌خورده‌بود

  • سلام برا ایران وقتی تو میدان بازی میکنه که با انگولا یا کامبوج و از این دسته اینو در نظر داشته باش:)

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب