پیروانی: رقابت نابرابری با آسیایی‌ها داریم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با آسیایی‌ها رقابت نابرابری داریم. با محدودیت‌ها نتوانستیم تیم را با خارجی‌ها تقویت کنیم. حالا باید تیم را جمع و جور کنیم ولی برای نتیجه گرفتن به قطر می‌رویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی در پایان بازی با النصر اظهار داشت: بازی با منتخب جهان و النصر یک رقابت نابرابر است؛ به‌خصوص برای یک سری از تیم‌های ایرانی که برای‌شان محدودیت هست و سقف قرارداد وجود دارد.
او ادامه داد: نتوانستیم به خوبی تیم‌مان را از طریق جذب بازیکنان خارجی قدرتمند کنیم ولی در نهایت فوتبال است دیگر و برد و باخت دارد. آنها از موقعیت‌هایشان بهتر استفاده کردند و توقع هم همین است. وقتی بازیکنان گران قیمت دارند، مطمئنا شرایط‌شان بهتر است و انتظار می‌رود که بهتر بازی کنند ولی در نهایت تلاش می‌کنیم تیم را برای بازی بعدی جمع کنیم.
پیروانی در خصوص شرایط بد زمین چمن که مصدومیت ترابی و اخطار اول سرلک را به همراه داشت، ابراز کرد: حالا دیگر گذشت. باید فکر بازی بعد باشیم. چه چیزی می‌توانیم بگوییم؟ هرچه حرف بزنیم هم فایده‌ای ندارد و هیچکس برای این وضعیت چمن مقصر نیست. عمر این چمن گذشته و باید تعویض شود؛ شما هم هر کاری کنید، این چند سال عمر مفیدش تمام شده و باید عوض شود. با وصله و پینه هم کاری از پیش نمی‌برند.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: مسابقه بعدی ما مقابل الدحیل است که آن هم کلی بازیکن خارجی خوب و گران قیمت دارد ولی به قطر می‌رویم تا ان‌شاالله آنجا نتیجه بگیریم چون در گروه ما سه تیم قدرتمند حضور دارند و باید در رقابت با النصر و الدحیل بتوانیم به‌عنوان یکی از دو تیم برتر صعود کنیم. شرایط از این به بعد متفاوت است و باید امتیازها را جمع کنیم و محکوم به برد در دیدار با الدحیل هستیم.
پیروانی در خصوص اینکه یحیی گل‌محمدی گفته بازیکن خارجی جدید مدنظرش نبود، اظهار کرد: وقتی سقف اجازه نمی‌داد و محدودیت مالی داشتیم، نمی‌توانستیم هر کسی که معرفی شده بود را بگیریم چون از سقف بودجه بالا می‌زد. ای‌کاش همه تیم‌ها رعایت می‌کردند ولی در نهایت فکر می کنم این وضعیت موجب شد تا نتوانیم مهاجم گران قیمت بگیریم. این تصمیم بوده و امیدوارم بازیکن خارجی جدید بتواند کمک کند.
او تاکید کرد: تیم‌ها در آسیا سرمایه گذاری کردند و شرایط‌‌شان خیلی بهتر از ما است؛ یک رقابت نابرابر را می‌بینیم ولی ان‌شاالله با غیرت ایرانی و همت و تلاش در کنار هم نتیجه بگیریم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه