فرزندم به عنوان مترجم آن‌جا بود

رضا درویش: علی دایی با من قرار گذاشته بود، کاری اداری داشت که طول کشید

مدیرعامل پرسپولیس گفت: بخل و حسد تاروپود خیلی‌ها را گرفته است. هروقت برای انجام امور، احتیاج شد از فرزندانم کمک گرفتم. از دخترم به عنوان مترجم کمک گرفتیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش در مورد حضور رونالدو در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: شاید هر 50 سال یکبار اتفاق بیفتد که چهره‌های این‌چنین به کشور‌ ما بیایند. من بچه بودم پله یا بکن بائر با گردمولر، به ایران آمدند و خاطره آن روزها، هنوز یادم است.
وی افزود: پرسپولیس این همه هوادار دارد. حداقل برای 50 هزار نفر این امکان بود که به ورزشگاه بیایند. ای کاش آن روز، آن کار بچه گانه را انجام نمی‌دادند که بتوانیم امروز از پتانسیل هوادار بهره ببریم. وقتی هوادار باشد انگیزه ای که به بازیکن می دهد واقعا قابل توصیف نیست. امیدواریم از این به بعد چنین مسایلی به وجود نیاید تا بتوانیم از حضور هوادار استفاده کنیم. همه عشق تیم‌هایی مثل ما که پشتوانه معدنی و صنعتی نداریم، هوادار است. از این هم بی بهره باشیم واقعا اجحاف بزرگی است. امیدواریم از این به بعد بچه ها با حضور هواداران کیفیت بالای‌ خودشان را نشان بدهند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد حواشی استقبال از رونالدو به خاطر حضور دخترش، گفت: الحمدالله بخل و حسد تاروپود خیلی‌ها را گرفته است. هروقت برای انجام امور، احتیاج شد از فرزندانم کمک گرفتم. خوشبختانه عضو گروهی نیستیم که بابت هر عضو خانواده حقوقی برایمان در نظر بگیرند. از دخترم به عنوان مترجم کمک گرفتیم. اولین بار هم نبود ولی دفعات قبل از دوربین خبری نبود. سوالی داشتم که فکر می‌کردم شاید خیلی‌ها قبول نکنند در مورد فلسطین بپرسند. می‌خواستم مطمئن باشم حتما این سوال پرسیده شود. اتفاقا خیلی اصرار داشت به محیط مردانه نیاید. گفتم عیبی ندارد. چون دوست دارم این سوال را از طرف باشگاه بپرسم. ‌ رونالدو هم خیلی خوشحال شد و گفت خوشحالم که از این مردم دفاع می‌کنم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود تبلیغ روی صفحه رونالدو تا دو نیم میلیون یورو قیمت دارد و آیا باشگاه در جریان مراسم اهدای فرش درآمدی نداشته است، عنوان کرد: این ها بخل و حسادت است. شب قبل یکی به ما گفت از طرف هواداران پرسپولیس برای اینکه بداند به او علاقه‌مند هستند و بهترین سوغات ایران هم فرش ابریشم است، این را بدهیم. قیمتش را نمی‌دانم. دندان اسب پیش کشی را نمی‌شمارند.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه قنبرزاده اعلام کرده این باشگاه، سقف قرارداد را رد کرده، گفت: محاسباتی دارد که بهتر است در کمیته انضباطی مطرح شود. اشتباه محاسباتی شده است. البته اگر درست هم بگوید، یک میلیارد اضافه است.

وی در مورد نیامدن علی دایی به مراسم استقبال با وجود اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: بنا بود بیاید. گفت دوست دارم بیایم با رونالدو دیداری داشته باشم. با من هم قرار داشت ولی ظاهرا باید دادگاهی می رفت که طول کشید. به من هم زنگ زد. خودش شب قبل با من قرار گذاشت ولی کاری برایش پیش آمد. زمانی با من تماس گرفت و گفت کارم تمام شده و اگر همین الان بیایم دیر می‌شود. او می خواست بیاید. مثل اینکه در راه باشید و تصادف شود، بعد بگویید چرا تصادف شده است؟! امشب هم مستقیم قرار است تیم النصر به فرودگاه برود و بعد پرواز کنند.

درویش در خصوص مالکیت مشترک 4 باشگاه عربستانی، گفت: هنوز مستدل گفته نشده، باید عادت کنیم حرفی که می‌زنند با سند باشد. اول به چیزی اعتراض می‌کنیم و بعد به دنبال مدارکش می‌گردیم. اصلا مدرکی نیست.

وی تصریح کرد: 3 شبانه روز شاید بیشتر وقت گذاشتیم تا عزیز دل و هنرمند بسیار شایسته کشورمان که چنین هنری داشت را به ملاقات رونالدو ببریم. آیا برای تبلیغات بوده است؟ آیا کسی گفت چرا چنین کاری کردید؟ هرکاری از دست مان برآمد انجام دادیم. در مورد فرزندم هم فکر می‌کردیم فرصتی است که هزینه مترجم ندهیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه