فاطمه حمامی به آرزویش رسید

هوادار معلول ولی پرتوان پرسپولیس با پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به آرزوی خود رسید و عصر امروز با کریستیانو رونالدو دیدار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، همه چیز از یک استوری آغاز شد. فاطمه حمامی هوادار پرتوان پرسپولیسی است که معلولیتش مانع هنر و شکوفایی او نشد، آرزو کرده بود که وقتی کریستیانو رونالدو به تهران می‌آید بتواند او را ببیند.
باشگاه پرسپولیس نیز از آن زمان تصمیم گرفت آرزوی فاطمه را محقق کند. با حضور کاروان فوتبال النصر، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در ارتباط با مدیران ارشد باشگاه النصر بالاخره شرایط این امر را فراهم آورد و با هماهنگی‌هایی که صورت گرفت، فاطمه حمامی امروز (سه‌شنبه) پس از حضور در باشگاه پرسپولیس، راهی هتل محل اقامت تیم فوتبال النصر شد و با رونالدو دیدار کرد.
او تابلوهایی که از وی نقاشی کرده بود را به ستاره بین‌المللی فوتبال جهان هدیه کرد و با او عکسی به یادگاری گرفت.
رونالدو نیز پیراهن شماره ٧ خود را امضا و به فاطمه حمامی اهدا کرد.

دیدگاه‌ها (2)

  1. الهی بیکران شکرت🤲💚💚

  2. درود..‌شما‌شک‌نکن‌‌‌رونالدو‌از‌قلبش‌فرمان‌گرفته‌اومده‌.‌ولی‌ایشون‌در۹۰‌دقیقه‌فقط‌از‌مغزش‌کمک‌میگیره‌برعکس‌ما‌ایرانیها‌.‌..مربی‌بازیکن‌چقدر‌باید‌‌منتظر‌اتفاقات‌باشن.‌بازیکن‌با‌دوپا‌میپره‌روی‌پای‌بازیکن‌حریف‌به‌‌دفعات‌این‌عمل‌رادرلیگ‌‌انجام‌داده.‌مربی‌نباید‌با‌این‌بازیکن‌کار‌کنه؟‌سعید‌صادقی‌از‌دقیقه‌یک‌خنثی‌بود‌چرا‌نیمه‌تعویض‌نشدسانتر‌نمی‌تونه‌بکنه‌چیکار‌کردی‌باهاش‌آقای‌گل‌محمدی‌شده‌تعطیل‌.آقا‌مربی‌مهاجم‌نمیزاره‌تو‌بازی‌می‌خوای‌گل‌هم‌بزنیم‌اومده‌مساوی‌بگیری‌مردم‌منتظر‌بردن‌هستن؟؟وای‌متاسفم‌برای‌‌هواداربرای‌این‌مردم‌برای‌خودم‌.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب