لیگ قهرمانان آسیا؛

امید عالیشاه: کسب سه امتیاز برابر النصر برای ما خیلی مهم است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای بازی با النصر جای هواداران خالی است. توان مان با آن ها مضاعف می‌شد ولی حضورشان را در کنار خودمان احساس می‌کنیم. بازی خانگی داریم و کسب سه امتیاز برای ما مهم است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس با النصر عربستان اظهار داشت: خوشحالم بعد از یک سال دوباره در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم. البته هواداران را فردا در اختیار نداریم، اما حضور آنها را در کنار خودمان حس می‌کنیم.

عالیشاه درخصوص بهره‌گیری النصر از ستاره‌های نامدار فوتبال دنیا هم‌زمان با غیبت هواداران پرسپولیس در این پیکار، گفت: بزرگان زیادی به این مجموعه وارد شده‌اند اما جوانان ایرانی نیز می‌توانند با آمادگی و انگیزه زیاد اتفاقات خوبی را رقم بزنند. دوست داشتیم مثل سال‌های قبل، هواداران امروز هم در ورزشگاه بودند و امیدوارم فردا روز خوبی باشد.
وی ادامه داد: خوشحالم پس از یک سال بازی های آسیایی مجدد از سر گرفته شد و می‌توانیم در این مسابقات شرکت کنیم‌. جای هواداران خالی است زیرا قدرت ما با حضور آنها دو برابر و مضاعف خواهد بود‌ اما متاسفانه آنها را کنار خود نداریم. البته انرژی مثبت آنها را حس می‌کنیم و مطمئن باشید تک تک بازیکنان پرسپولیس مثل همیشه با تمام توان می‌جنگند. شرایط خوبی است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم نتیجه نیز به بهترین شکل پیش برود و با توجه به بازی خانگی‌مان کسب سه امتیاز، خیلی مهم است. تمام توان خود را برای این بازی می‌گذاریم.
عالیشاه افزود: با توجه به هزینه های کشورهای حوزه خلیج فارس کار خیلی سخت است و فاکتور انگیزه و به ویژه غیرت جوانان ایرانی خیلی تاثیرگذار است‌. کنار هم بودن و تیم بودن خیلی می‌تواند شرایط را بهتر کند‌. از لحاظ سخت افزاری و مالی حرفی برای گفتن نداریم. باید روراست باشیم.
کاپیتان پرسپولیس تاکید کرد: از لحاظ مالی و سخت‌افزاری باید به باشگاه‌های ایرانی توجه ویژه‌ای شود‌. استعداد در جوانان ایرانی وجود دارد و باید بیشتر از این از آنها بهره برد اما متاسفانه این اتفاقات نمی‌افتد و فقط بچه ها از روی غیرت تلاش کرده و این نتایج را رقم می‌زنند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه