آغاز ثبت‌نام ترم پاییز مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس

تنها مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس دایر در ورزشگاه شهید درفشی‌فر (پرسپولیس) که تحت نظارت مربیان پیشکسوت و آکادمی فوتبال پرسپولیس قرار دارد، ثبت نام ترم پاییز را از شنبه هفته آینده آغاز می‌کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نخستین و تنها مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس که تحت مدیریت مستقیم باشگاه قرار دارد از ابتدای تابستان امسال فعالیت خود را آغاز کرده است و حالا برای دومین ترم فعالیت خود، ‌ثبت‌نام برای پاییز را از هجدهم شهریور ماه آغاز می‌کند.
مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس، در ورزشگاه شهید درفشی‌فر (پرسپولیس)، محل استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس و تمرینات و مسابقات رسمی تیم‌های پایه دایر است و مربیان تیم‌های پایه در این مدرسه مشغول به فعالیت هستند. همچنین بنا بر اعلام حمید کرمی مدیر مدرسه فوتبال پرسپولیس؛ با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته است خدماتی چون مشاوره روانشناسی و تغذیه ورزشی نیز در این مدرسه ارایه می‌شود. همچنین امکان حضور اتباع خارجی فراهم است.
کلاس‌ها در ترم پاییز در دو سانس صبح از ساعت ۹ تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه و بعد از ظهر از ساعت ۱۸ تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه برقرار خواهد بود و از یکم مهرماه تا انتهای ماه آذر دایر است.
علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند از روز شنبه آینده (18 شهریور سال ۱۴۰۲)، عدد ۶ را به شماره ۲۰۰۰۶۶۶۶ ارسال کنند. همچنین شماره تلفن ۴۴۴۳۵۲۵۲-۰۲۱ برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات در اختیار متقاضیان خواهد بود.

دیدگاه‌ها (3)

  1. متولدین۸۷ چه رده سنی حساب میشه وساعت چند برای تست باید حضور داشته باشند؟ سپاسگذارم

  2. پسر پرسپولیسی

    این درویش کودن ۳۶۵روز سال تو کربلاس یدفعه استفعا بده بره کربلا دیگه برنگرده چه کاریه

  3. محمد مهدی

    تشکر فراوان از مدیریت باشگاه
    واقعا داره یه باشگاه کامل شکل می گیره

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب