از پاس گلی که دادم خوشحالم

شهاب زاهدی: پیروزی پرسپولیس مهم‌ترین مساله است

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی تیم مهم‌تر از گلزنی است. هواداران را درک می‌کنم و از حمایت‌شان ممنونم. خوشحال هستم که با پاسی که دادم به گلزنی و پیروزی تیم کمک کردم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شهاب زاهدی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: در ابتدا این برد را به هواداران‌مان تبریک می گویم زیرا کمترین نتیجه‌ای بود که استحقاقش را داشتند. خدا را شکر توانستیم در این هوای گرم و فشاری که فولاد با هوادارانش به ما وارد می‌کرد، بازی را خیلی خوب اداره کنیم و برنده شویم. خیلی خوشحالم در این بازی توانستم به تیم کمک کنم.
وی در واکنش به این موضوع که هواداران منتظر اولین گل او با پیراهن پرسپولیس هستند، گفت: هواداران را کامل درک کرده و از حمایت‌شان تشکر می‌کنم اما همیشه بخشی از تیم هستم و تلاش می‌کنم تیم نتیجه بگیرد. هرچند امروز گل نزدم اما توانستم پاس گل بدهم و همین که باعث شدم پرسپولیس برنده از زمین بیرون بیاید، خیلی مهم‌تر از گلزنی است.
مهاجم پرسپولیس درمورد جو ورزشگاه و به آشوب کشیده شدن مسابقه در لحظات پایانی، توضیح داد: این اتفاقات در بازی پیش می‌آید. چند لحظه قبل از آن صحنه‌ها نیز خطایی روی من شد که جایش روی پای من مانده است.
زاهدی در مورد اینکه کریستوفر کنت در آن لحظه به او چه گفت، تصریح کرد: به من گفت بازی را ادامه بده زیرا همه بازیکنان با اخلاق هستند. مشکل خاصی نبود و همه این اتفاقات جزئی از بازی است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه