مهدی ترابی: اول، لیگ‌ قهرمانان، بعد دربی

هافبک ملی‌پوش پرسپولیس گفت: بازی بعدی ما در لیگ قهرمانان است و برای آن تلاش خواهیم کرد، بعد از آن سراغ دربی می‌رویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی ترابی بعد از پیروزی در هفته چهارم لیگ اظهار داشت: به تیم خوب فولاد خسته نباشید می گویم. بازی خوبی بود و سه امتیاز را در این شرایط سخت گرفتیم و امیدوارم این روند رو به جلو را تا بازی های آسیایی ادامه بدهیم.
وی در مورد حواشی رخ داده در این مسابقه و پرتاب بطری از سوی تماشاگران گفت: خیلی متوجه حاشیه ها نشدم اما برخی چیزها طبیعی است هرچند امیدوارم این پرتاب بطری را در جاهای دیگر نبینیم.
ترابی در مورد برنامه در تطعیلی لیگ و اینکه گذرنامه‌اش را به فدراسیون برای سفر با تیم ملی به بلغارستان داده یا نه عنوان کرد: 50- 60 بازیکن گذرنامه داده‌اند. من خبری از فهرست تیم ملی ندارم. تصور می‌کنم گل محمدی چند روزی به ما استراحت بدهد.
بازیکن پرسپولیس در مورد دربی گفت: ابتدا در لیگ قهرمانان آسیا بازی داریم و بعد باید دربی را برگزار کنیم. فکر می کنم برنامه بازی ها این‌گونه باشد. فعلا به لیگ قهرمانان فکر می‌کنیم و پس از آن سراغ دربی می‌رویم.
وی در مورد حریفان قدرتمند عربستانی و بازی در زمین بی طرف گفت: بازی های سختی در آسیا داریم و برای دفاع از اعتبار فوتبال ایران به لیگ قهرمانان خواهیم رفت تا نتایج خوبی بگیریم. مشکل در آسیا فقط تیم های عربستانی هستند که امیدوارم این مشکل حل شود و اگر کمک داور ویدئویی بیاید سایر دیدارهای آسیایی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه