آغاز پیش ثبت‌نام ترم پاییز تنها مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس

تنها مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس دایر در ورزشگاه شهید درفشی‌فر (پرسپولیس) که تحت نظارت مربیان پیشکسوت و آکادمی فوتبال پرسپولیس قرار دارد، پیش ثبت نام ترم پاییز را از شنبه هفته آینده آغاز می‌کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نخستین و تنها مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس که تحت مدیریت مستقیم باشگاه قرار دارد از ابتدای تابستان امسال فعالیت خود را آغاز کرده است و حالا برای دومین ترم فعالیت خود، پیش‌ثبت‌نام برای پاییز را از یازدهم شهریور ماه آغاز می‌کند.
مدرسه رسمی فوتبال پرسپولیس، در ورزشگاه شهید درفشی‌فر (پرسپولیس)، محل استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس و تمرینات و مسابقات رسمی تیم‌های پایه دایر است و مربیان تیم‌های پایه در این مدرسه مشغول به فعالیت هستند. همچنین بنا بر اعلام حمید کرمی مدیر مدرسه فوتبال پرسپولیس؛ با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته است خدماتی چون مشاوره روانشناسی و تغذیه ورزشی نیز در این مدرسه ارایه می‌شود. همچنین امکان حضور اتباع خارجی فراهم است.
کلاس‌ها در ترم پاییز در دو سانس صبح از ساعت 9 تا 10 و 30 دقیقه و بعد از ظهر از ساعت 18 تا 19 و 30 دقیقه برقرار خواهد بود و از یکم مهرماه تا انتهای ماه آذر دایر است.
علاقمندان برای پیش ثبت نام می‌توانند از روز شنبه آینده (11 شهریور سال 1402)، عدد 6 را به شماره 20006666 ارسال کنند. همچنین شماره تلفن 44435252-021 برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات در اختیار متقاضیان خواهد بود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه