مسوولان به خودشان بیایند

وحید امیری: سکوها در حال ترمیم است، چرا زمین اینقدر خراب است

کاپیتان پرسپولیس در بازی با ذوب‌آهن گفت: سکوهای آزادی در حال ترمیم است چرا زمین چمن این‌قدر خراب است؟ بارندگی هم که نیست. امیدوارم مسوولان این شرایط به خودشان بیایند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری پس از تساوی پرسپولیس مقابل ذوب آهن اظهار داشت: متاسفانه امشب دو امتیاز حساس را از دست دادیم، اما چیزی که مهم بود اینکه بچه ها با تمام توان تلاش کردند و همین که توانستیم به بازی برگردیم جای امیدواری دارد. این بازی یک تلنگر برای تیم و بازیکنان بود و امیدوارم به همان شرایطی که در گذشته داشتیم بازگردیم.
وی ادامه داد: به ذوب آهنی ها هم خسته نباشید می‌گویم که در این بازی از ما بیشتر تلاش کردند. با وجود اینکه موقعیتی روی دروازه ما نداشتند، اما دوندگی خوبی داشتند.
وی در مورد کمبود امکانات برای حضور در آسیا گفت: اگر کسی ناراحت نمی‌شود باید بگویم ما الان در فصل بارندگی نیستیم که بگوییم زمین خراب شده است، درست است سکوها را درست می‌کنند اما زمین که نباید خراب باشد. تیم‌ ما روی زمین بازی می‌کند اما وقتی به ورزشگاه آزادی می‌آییم با بدترین کیفیت چند سال اخیرش روبرو می‌شویم. امیدواریم کسانی که مسوول هستند به خودشان بیایند. متاسفانه فوتبال ما از لحاظ زیر ساخت هر سال بدتر می‌شود.
امیری ادامه داد: متاسفانه مشکلاتی هم که در باشگاه داریم هنوز پا برجا است و حل نشده است. تیمی که می خواهد در آسیا بازی و آبروداری کند،‌ به نظر شما زمینش با زمینی که قرار است برود و با حریفان در آنجا بازی کند، شرایطش یکی است؟ امیدوارم فکر اساسی برای حل مشکلات شود.
کاپیتان پرسپولیس در خصوص دیدار با النصر و استقلال تاجیکستان عنوان کرد: ما محکوم به برد هستیم اما واقعا جنگ نابرابری است. همان استقلال تاجیکستان را هم شرایطش را ببینید. به هرحال ما پرسپولیس هستیم و تماشاگرانش انتظار برد دارند.
وی در مورد اینکه به خاطر VAR شاید در قطر و امارات میزبان حریفان باشید گفت: این موضوع جای ناراحتی و تأسف دارد.
امیری در مورد اینکه گفته می شود شرایط ورزشگاه شهید کاظمی بهتر از ورزشگاه آزادی است و آیا شما راضی هستید که آنجا بازی کنید، تاکید کرد: بله واقعا بهتر است، اما من تصمیم گیرنده نیستم.
وی ادامه داد: ما باید از شرایط میزبانی استفاده کنیم و درآمد داشته باشیم اما کجا اینطور است؟ در یک برنامه تلویزیونی از ما انتقاد می‌کنند اما اگر همان مجری و کارشناس دو ماه حقوق نگیرد چکار می‌کند؟ کارمندان باشگاه و ورزشگاه شهید کاظمی دو ماه بود که حقوق نگرفته بودند. متاسفانه هرکسی به خودش اجازه می‌دهد از فوتبالیست‌ها انتقاد کند، اما همین حق پخش که حق مسلم فوتبال است و در تمام دنیا هم پرداخت می‌شود فقط ما در ایران از آن محروم هستیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه