از ورزشگاه آزادی فقط اسمش مانده است

افشین پیروانی: اجازه بدهند در ورزشگاه شهید کاظمی بازی کنیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشاگر نداریم، چمن خوب نداریم، در اوج بازی، برق قطع می‌شود. از ورزشگاه آزادی فقط یک اسم مانده است، اجازه بدهند در ورزشگاه شهید کاظمی بازی کنیم. حداقل چمن بهتری دارد. برق هم قطع نمی‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی بعد از تساوی یک بر یک مقابل ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بهتر است بحث فنی را افراد دیگری صحبت کنند با این اتفاقاتی که رخ داده است. امروز که قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا را داشتیم، متاسفانه وضعیت چمن ورزشگاه، برق و اتفاقاتی که شاید در هیچ جای دنیا رخ ندهد را در این ورزشگاه شاهد بودیم. به کسی هم نمی‌شود خرده گرفت. ما هم تحت فشار هستیم اگر حرفی می زنیم برای دفاع از منافع باشگاه و تیم است. هواداران هم به ورزشگاه نیامدند و در ورزشگاه خالی و سوت و کور بازی کردیم.
وی افزود: اگر قرار است تماشاگران را به ورزشگاه راه ندهیم بهتر است در همان ورزشگاه شهید کاظمی بازی کنیم چون هم چمن خوبی دارد و هم برقش قطع نمی شود! ورزشگاه آزادی الان فقط یک اسم است!
مدیر پرسپولیس تصریح کرد: اگر صحبت کنیم باز برخی ناراحتی می شوند اما این شرایط مدیریت نیست که هیچ حرکتی برای ورزشگاه انجام نداده اند باعث تاسف است.
پیروانی در مورد هم‌گروهی با تیم النصر عربستان و نداشتن VAR گفت: من برای قرعه کشی لیگ قهرمانان نرفتم تا در کنار تیم بمانم. بازی های پرسپولیس همیشه مهم هستند. با مشکلاتی که هست ممکن است اجازه میزبانی را نداشته باشیم. با تیم‌هایی هم‌گروه هستیم که حرف های زیادی برای گفتن دارند ولی ما هم پرسپولیس هستیم و تلاش می کنیم نتیجه دلخواه‌مان را بگیریم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه