صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی شیرین در تبریز

تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی جذاب و پر برخورد توانست تیم تراکتور را مقابل هواداران بی‌شمارش در تبریز شکست دهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی ترابی، سروش رفیعی و علیرضا بیرانوند پس از این برد شیرین، نظرشان را در مورد این بازی و شرایط موجود اعلام داشتند.

وحید امیری: پرسپولیس باید برای ایران در آسیا آبروداری کند

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان داخل زمین و بازیکنان تعویضی پرسپولیس تمام تلاش خود را می‌کنند که تیم در بالاترین جایگاه قرار بگیرد. همه با هم متحد هستند. پرسپولیس باید برای ایران در آسیا آبروداری کند. باید به انتظاراتی که باشگاه، بازیکنان و کادر فنی دارند، رسیدگی شود.

کاپیتان پرسپولیس اظهار داشت: امروز واقعاً یک بازی فینال گونه‌ای بود که با همت بچه‌ها، تلاش کادر فنی و عواملی که اینجا بودند و در کار تیم مشارکت می‌کنند، برنده شدیم. می‌دانستیم بازی سختی است و خدا را شکر با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد توانستیم برنده شویم و سه امتیاز بازی را بگیریم. این هم ناگفته نماند، جا دارد به هواداران پرشور تراکتور تبریک بگویم.

وی در واکنش به اظهارات افشین پیروانی درباره مشکلات پرسپولیس و رها شدن این تیم، تصریح کرد: در واقع آمدیم به اینجا که یک درددلی با هواداران تیم انجام بدهیم. با توجه به اینکه می‌دانیم صاحب اصلی باشگاه پرسپولیس در همه شرایط هواداران هستند، چه در شرایط سخت و چه در شرایط خوب و نرمال صاحبان اصلی باشگاه هواداران هستند. به همین دلیل آمدیم درددل‌مان را با هواداران‌مان در میان بگذاریم. فصل گذشته یک سال فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم و همه عوامل از کادر فنی، پزشکی و حتی تدارکات کسی کم نگذاشت. همه از بیرون فکر می‌کنند همه چیز پرسپولیس خوب است. جا دارد که دست تک تک بازیکنان و کادر فنی را بفشارم که با تمام وجود در زمین مسابقه حاضر شدند تا هواداران چه حاضر در ورزشگاه و چه در خانه شاد باشند. از دو سال گذشته یکسری طلب‌ها برای پرسپولیس وجود دارد. هنوز که هنوز است بازیکنان جدیدی که وارد تیم شدند، دریافتی نداشتند. متأسفانه بازیکنان جدید تیم کوچکترین دریافتی نداشته‌اند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: از آقای درویش بابت زحماتی که می‌کشد،  تشکر می‌کنیم، اما چه کاری باید پرسپولیس سال گذشته می‌کرد که انجام نداده است؟! ما به‌عنوان نماینده ایران در آسیا حاضر می‌شویم. هر روز با هم صحبت می‌کنیم که بازیکنان را از نظر روحی تقویت کنیم. امسال ما انتظارمان این بود که اعضای هیأت مدیره بعد از این قهرمانی‌ها، در کنار ما حاضر شوند و از عوامل تیم تشکر کنند، چرا که با وجود همه کمبودها این نتایج کسب شده است. ما به باشگاه‌های دیگر کاری نداریم، اما در حق پرسپولیس کم‌کاری شده است. ما می‌دانیم اعضای هیأت مدیره زحمت می‌کشند، اما تا الان مثمرثمر نبوده است.

امیری در پایان گفت: ما انتظارمان از باشگاه این بود که به تعهدات خود در یکی دو ماه گذشته عمل کند. متأسفانه این اتفاق نیفتاده است، آنهم برای تیمی که با این شرایط می‌آید روبه‌روی این هوادار این شرایط را در زمین نشان می‌دهد. بازیکنان داخل زمین و تعویضی پرسپولیس تمام تلاش خود را می‌کنند که تیم در بالاترین جایگاه قرار بگیرد. همه با هم متحد هستند. این تیم باید برای ایران در آسیا آبروداری کند. باید به انتظاراتی که باشگاه، بازیکنان و کادر فنی دارند، رسیدگی شود. ما انتظار بیش از حد نداریم و شاید قرارداد کمتری نسبت به تیم‌های دیگر داشته باشیم. ما آپشن‌های کمتری دریافت و سقف قرارداد را رعایت کردیم. انتظارمان این است با این شرایط ایده‌آل‌ها را برای ما فراهم کنند.

 

پورعلی‌گنجی: بعد از 15 سال، هوادارانی دیدم که خیلی لذتبخش تشویق می‌کردند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم با حیایی که بازیکنان پرسپولیس دارند و این زحمتی که می‌کشند به شخصیت‌شان توهین نشود.

مرتضی پورعلی‌گنجی پس از پایان دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: به همه هواداران در ابتدا تبریک می‌گویم. آن تعداد کمی که آمده بودند دست‌شان درد نکند و البته هوادارانی که انرژی مثبت فرستادند. یک تبریک هم به هواداران پرشور تراکتور می‌گویم. بعد از 15 سال بازی کردن هوادارانی دیدم که خیلی لذتبخش تشویق می‌کردند. به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

وی با اشاره به مشکلات مالی سرخپوشان ادامه داد: فکر می‌کنم اولین کشوری هستیم که در مورد این قضایا صحبت می‌کنیم. فکر می‌کنم همه تیم‌های ایرانی و پرسپولیس و استقلال تیم‌هایی باشند که همیشه در مورد پول صحبت می‌کنند و سختی می‌کشند. چیزهای مهم‌تری هست که می‌توانیم در مورد آن صحبت کنیم؛ مثل زیرساخت. کشورهای همسایه را ببینید، متوجه آن می‌شوید. این قشنگ نیست که بازیکن آرامش و ذهنش درگیر این باشد که ماهانه پول به حسابش می‌آید یا نه. فوتبال بازی کردن و کار حرفه‌ای زحمت زیادی می‌خواهد و بازیکنان باید در آرامش باشند.

مدافع تیم پرسپولیس در پایان تصریح کرد: بزرگ‌ترها صحبت کردند، ولی من امیدوارم با حیایی که بازیکنان پرسپولیس دارند و این زحمتی که می‌کشند به شخصیت‌شان توهین نشود، چون همه بچه‌ها باغیرت بازی می‌کنند. امروز این مسئله را دیدید. امیدوارم دست به دست هم دهند و آقای درویش و هیأت مدیره کمک کنند تا در ایران و آسیا نمایش جالبی داشته باشیم.

 

ترابی: امیدوارم تفکر شکست‌ناپذیری تیم ادامه پیدا کند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این برد ارزشمند را به هواداران تبریک می‌گویم.

مهدی ترابی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: این برد ارزشمند را به هواداران تبریک می‌گویم. یک تبریک هم به هواداران تراکتور می‌گویم، انصافاً سنگ تمام گذاشتند.

وی ادامه داد: دوست داریم این تفکر شکست‌ناپذیری و اینکه بچه‌ها از موفقیت سیر نمی‌شوند، ادامه پیدا کند. از باشگاه می‌خواهیم حمایت کند. حتی اگر باشگاه کم‌کاری کند ما کارمان را می‌کنیم. همانطور که در سال جدید همه بازی‌ها را بردیم، قطعاً‌ همین راه را ادامه می‌دهیم. همه امید ما این است که باشگاه ما را حمایت کند. قطعاً سختی می‌کشیم و امیدواریم باشگاه هم کاری را که می‌خواهیم، انجام دهد.

 

رفیعی: صد درصد پول‌مان را گرفتیم اما آپشن‌ها پرداخت نشده

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان صد درصد مبلغ قراردادشان را دریافت کرده‌اند، اما بدون آپشن‌های درج شده در آن.

سروش رفیعی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: از شما خبرنگاران بابت اینکه زمان طولانی منتظر ما ماندید، ممنونم. به هواداران تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و به تیم قابل احترام و خوب تراکتور، مربیان خوب و کاربلد تراکتور خدا قوت. دم هواداران تراکتور گرم که تا آخرین لحظه از تیم خود حمایت کردند. امیدوارم همه ورزشگاه‌ها همین‌طور باشد و پُر از هوادار. از حضور هواداران لذت بردیم و حق همه تیم‌هاست که هواداران‌شان (مرد و زن) را در کنار خودشان داشته باشند. مطمئن باشید این اتفاقات باعث افزایش نشاط عمومی می‌شود.

وی افزود: در مورد کلیات مسائل پرسپولیس وحید امیری و علیرضا بیرانوند صحبت کردند. این مسئله بحث تیم ماست. تیم ما شامل همه نفرات است که آقای پیروانی درباره آن صحبت کرد و بازیکنان حرف زدند. نمی‌دانم آقای گل‌محمدی صحبت کرد یا خیر! یک بحث کلی است و می‌دانیم آقای درویش پیگیر است. شاید نیاز باشد اعضای هیأت مدیره بیشتر تلاش کنند، ولی اینکه چه اتفاقی پیرامون تیم از لحاظ اسپانسری و مالی می‌افتد به مجموعه تیم مثل بازیکنان ربطی ندارد. به هر حال باید هیأت مدیره و مدیرعامل این مسائل را حل کنند. مهمترین  چیز این است که برای یک بازی خوب شما باید یک ذهن خوب داشته باشید. بازیکنان هم خانواده و زندگی دارند. فوتبالیست‌ها هم که یک سر و هزار سودا دارند. این ذهن باید آرام باشد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما بازیکنان جوانی داریم که تمام درآمدشان از همین راه  است. قسمت پشتیبانی، پزشکی و بازیکنان ما درآمدشان از همین مسیر تأمین می‌شود و زندگی‌شان از این راه می‌گذرد. هواداران ما بدانند بهترین عملکردی که امکان داشته، تیم سال گذشته داشته است. منکر این نمی‌شویم که صد درصد پول قراردادمان را گرفتیم و آقای درویش و هیأت مدیره برای این کار زحمت کشیدند، اما بخش آپشن‌های قراردادمان پرداخت نشده که آنهم جزو قرارداد است. الان چند ماه است که دریافتی نداشته‌ایم. متأسفانه این باعث می‌شود که تمرکز اعضای تیم پایین بیاید، آنهم در حالی که هوادار نتیجه می‌خواهد. این صحبت‌هایی که انجام شد صحبت‌های همه ما بود که وحید امیری کامل‌تر بیان کرد. امیدواریم این قضیه‌ها زودتر تمام شود که با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که موضع یحیی گل‌محمدی در این مورد چیست، گفت: اگر نیاز باشد، حتما آقای گل‌محمدی صحبت می‌کند.

 

بیرانوند: هر تیمی جای پرسپولیس بود ۲ هفته اعتصاب می‌کرد

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان هر تیمی جای شاگردان گل‌محمدی بودند با این مشکلات دو هفته اعتصاب می‌کردند.

علیرضا بیرانوند پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: این پیروزی را به هواداران‌مان، بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس تبریک می‌گویم. به هواداران تراکتور هم که سنگ‌تمام گذاشتند، تبریک می‌گویم. ما هیچ صحنه‌ای ندیدیم که به بازیکنان و باشگاه پرسپولیس بی‌احترامی کنند و امیدوارم سال خوبی داشته باشند.

وی با اشاره به اظهارات وحید امیری در مورد مشکلات مالی پرسپولیس تصریح کرد: امیری همه حرف‌ها را زد و چیزی جا نگذاشت. او نماینده ما و کسانی بود که برای مصاحبه نیامدند. همه انتظار دارند از تیمی که سال گذشته سه جام قهرمانی کسب کرد، در فصل جدید استقبال خوبی شود، اما متأسفانه این اتفاق برای ما نیفتاده است. متأسفانه رضا درویش مدیرعامل و هیأت مدیره باشگاه را ندیده‌ایم. از اول فصل تا الان که درگیر تمرینات هستیم، درویش را ندیده‌ایم. حتی سر تمرین نیامدند تا به بازیکنان خسته نباشید بگویند.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان از جان و دل مایه می‌گذارند تا هواداران را شاد کنند. همه از بیرون فکر می‌کنند پرسپولیس از لحاظ مالی شرایطی «اوکی» دارد، ولی اما این‌طور نیست. بیشتر تیم‌ها 15 تا 20 درصد قراردادشان را دریافت کرده‌اند، اما ما چیزی نگرفته‌ایم. بچه‌های ما شخصیتی دارند که وارد حاشیه نمی‌شوند و اعتصاب نمی‌کنند. بازیکنان هر تیمی جای بازیکنان پرسپولیس بود دو هفته تمرین نکرده و اعتصاب می‌کردند. ما می‌توانستیم از قدرت سه قهرمانی استفاده کرده و اعتصاب کنیم اما نه، دنبال این چیزها نیستیم و به خاطر همین است پرسپولیس سال‌های سال است که قهرمان می‌شود و مدعی است.

وی در پایان گفت: امیدوارم روز پنج‌شنبه هیأت مدیره و درویش را ببینیم. طبق صحبت‌هایی که از داخل باشگاه می‌شنویم درویش زحمت می‌کشد، ولی تا الان چیزی ندیدیم. از درویش خواهش می‌کنیم پنج شنبه بیاید و حداقل با بازیکنان حرف بزند و قولی بدهد. بازیکنان از قرارداد دو سال قبل و آپشن‌های فصل گذشته طلب دارند. در فصل جدید هزار تومان نگرفته‌ایم. تمام تیم‌ها طبق قانون 10 تا 20 درصد قراردادشان دریافت کرده‌اند، ولی باشگاه پرسپولیس هیچ کاری انجام نداده است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه