اسم حمدالله را نشنیده بودم، منتظر نظر یحیی هستیم

رضا درویش: نه تماشاگر داریم نه اجازه و اختیار تبلیغات

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی‌های خانگی نه تماشاگر داریم و نه اختیاری برای تبلیغات. پرداختی هم به بازیکنان نداشتیم. امیدوارم حداقل موانع جذب اسپانسر برطرف شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش در پی پیروزی سرخپوشان در شروع رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر، اظهار داشت: خدا کمک کرد و زحمات بازیکنان به ثمر رسید و بازی نخست را بردیم. همیشه بازی اول به دلیل استرس‌هایی که وجود دارد و عدم شناخت از تیم مقابل و برخی هماهنگی‌های لازم مشکل و غیرقابل پیش‌بینی است. گام اول را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و یقین داریم که روز به روز بهتر می‌شویم.
وی در پاسخ به سوالی درباره بدون تماشاگر شدن بازی‌های خانگی، ادامه داد: نمی‌دانم چگونه این ضایعه را تحلیل کنیم. شاید 50 یا 60 درصد تیم‌هایی که مانند پرسپولیس تماشاگران بی‌شمار دارند، از انرژی مثبت هواداران محروم شدند. امیدوارم مشکلات برطرف شود تا هواداران به عنوان صاحبان اصلی این باشگاه و فوتبال بتوانند به حق خود برسند. از نظر مالی این ضررها خیلی برای ما محسوس نیست. در حال رسیدن به جایی هستیم که انگار ما هیچ اختیاری از خودمان نداریم. چگونه می‌شود من به عنوان میزبان اختیاری برای تبلیغات ندارم؟ با اسپانسری صحبت کرده بودیم اما امروز تبلیغات دیگری را شاهد بودیم. وقتی در خانه اختیار تبلیغات را نداریم، باید امیدوارم باشیم تا در بازی‌هایی که میهمان هستیم به ما نگویند که چه پیراهنی بپوشیم!
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص نقل و انتقالات و جذب مهاجم خارجی و رواج دوباره شایعه توافق با حمدالله خاطرنشان کرد: گل‌محمدی هم گفت اگر بنا شود یک بازیکنی مدنظر باشد، خودش باید نام آن بازیکن را بدهد. تا امروز چنین بازیکنی به باشگاه معرفی نشده تا با او مذاکره کنیم. متاسفانه حواشی فضای مجازی زیاد است و اسامی بازیکنانی مطرح می‌شود که اگر نگویند فوتبالیست است، من نمی‌شناختم! نامی به ما داده نشده است و نمی‌دانم چگونه برخی رسانه‌ها این اسم‌ها را مطرح می‌کنند.
درویش در مورد مشکل پرسپولیس برای میزبانی بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: ورزشگاه آزادی از طرف ما معرفی شده و حتماً باید تا حدود 45 روز دیگر آماده شود. قول داده‌اند که زودتر کارهایش را انجام دهند. می‌دانم همه توان خود را گذاشته‌اند و بودجه‌‌ای فراتر از بودجه وزارت ورزش نیاز است. ورزشگاه آزادی یک ورزشگاه ملی است و می‌طلبد که بودجه‌ای ملی برای آن در نظر گرفته شود. امیدوارم قول‌هایی که داده‌اند عملیاتی شود و یقین دارم وزارت ورزش تمام توان خود را به کار گرفته است، چون آبروی جمهوری اسلامی است و ربطی به پرسپولیس ندارد.
وی در پایان اظهار داشت: من فراموش کردم که تشکر کنم از بازیکنان تیم‌مان، مربی‌مان و اعضای کادر فنی که در شرایطی که آپشن‌های فصل گذشته را نداده‌ایم و 20 درصد ابتدای فصل را هم هنوز پرداخت نکرده‌ایم، واقعاً بدون کوچک‌ترین اعتراضی کار را دنبال کردند. امروز هم نتیجه خوبی گرفتند و امیدوارم هرچه سریع‌تر این موانع جذب اسپانسر و سایر موارد هم رفع شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه