اعتراض پرسپولیس به عدم حضور تماشاگران در جلسه هماهنگی

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در نشست هماهنگی بازی با آلومینیوم اراک که امروز در سازمان لیگ برگزار شد، اعتراض جدی و نگرانی شدید باشگاه، تیم و هواداران پرسپولیس به خاطر برگزاری بدون تماشاگر بازی سرخپوشان را اعلام کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک امروز(سه‌شنبه) با حضور عوامل برگزاری مسابقه و نمایندگان دو باشگاه در محل سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد. در این جلسه از پرسپولیس افشین پیروانی و علیرضا اشرف حضور پیدا کردند. مهمترین مطلب در این جلسه، اعلام این موضوع بود که لیگ حرفه‌ای ایران نمی‌تواند بازی پرسپولیس که بازی افتتاحیه لیگ است را با حضور تماشاگران برگزار کند.
این موضوع با اعتراض جدی نمایندگان باشگاه روبه رو شد.
افشین پیروانی در جریان صحبت‌های خود در این جلسه گفت: با محروم شدن پرسپولیس از حضور هوادارانش، این لیگ نمی‌تواند یک رقابت منصفانه و عادلانه باشد.
وی با تاکید بر این که باشگاه پرسپولیس در هیچ زمانی نخواست و نمی‌خواهد که هواداران دیگر تیم‌ها از حضور در ورزشگاه‌ها محروم شوند، شرایط کنونی را محرومیت پرسپولیس و هواداران از یک حق قانونی و طبیعی دانست.
وی ادامه داد: تمام خواسته ما هم این بود و هست که کار به شکلی مدیریت شود تا حداکثر ظرفیت ممکن در اختیار هواداران ما و دیگر تیم ها باشد. برای این مقطع هم انتظار این بود که بازسازی و تعمیرات قطعه به قطعه پیش برود تا همیشه ظرفیت مناسبی از سکوها در اختیار تماشاگران باقی بماند. ما چند وقتی دیگر باید برای جلسات مربوط به لیگ قهرمانان آسیا به مقر AFC برویم، آن جا چه باید بگوییم؟ بگوییم ورزشگاهی که معرفی کرده‌ایم سکو برای تماشاگر ندارد؟ این که بازی افتتاحیه لیگ چنین شرایطی پیدا می‌کند نیز اصلا برای شأن فوتبال ایران و کشور، خوب نیست و هنگام برنامه‌ریزی‌ها باید به این موارد هم توجه شود.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌های خود در جلسه اظهار داشت: هواداران پرسپولیس بعد از قهرمانی سه گانه در فصل گذشته مشتاق و بی‌قرار حضور در ورزشگاه و دیدار با تیم محبوب خود بودند و ما هم در پرسپولیس بی‌صبرانه منتظر دیدار با آن‌ها و روبه‌رو شدن با انرژی‌های‌شان بودیم. متاسفیم که چنین محرومیتی به ما تحمیل شده است. انرژی اصلی پرسپولیس از پرسپولیس گرفته شد. هواداران پرسپولیس بخش بسیار مهمی از شور و نشاط فوتبال ایران و لیگ هستند. اگر مشکل تا لیگ قهرمانان حل نشود چه باید بکنیم؟ برابر تیم‌های آسیایی که تا بن دندان مسلح شده‌اند، سلاح اصلی ما هواداران هستند.
افشین پیروانی در تکمیل صحبت‌های خود در جلسه در گفتگو با سایت باشگاه اضافه کرد: البته هواداران پرسپولیس بدانند، هر اتفاقی هم که بیفتد ما به عشق آن‌ها و سربلندی پرسپولیس و پرسپولیسی‌ها با تمام توان و وجود‌مان در مسابقات شرکت می‌کنیم. قطعا حمایت‌ها و انرژی‌های آن‌ها در فضاهای مختلف نیز به تیم کمک خواهد کرد. مشتاقانه منتظر دیدار با آن‌ها در بازی‌های خارج از خانه و در نهایت در ورزشگاه آزادی هستیم. از مسوولان و کارگران شریفی که در جریان بازسازی ورزشگاه آزادی در تلاش هستند هم تشکر می‌کنیم. قطعا موضوع اعتراض و نگرانی ما آنها نیستند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه