هواداران پرسپولیس اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند!

برگزاری افتتاحیه لیگ حرفه‌ای ایران و بازی قهرمان بدون تماشاگر!

در حالی که رقبای پرسپولیس و بعضی تیم‌های خاص امکان بهره‌مندی از هواداران و تماشاگران خود برای ایجاد برتری را دارند، تیم فوتبال پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران، در همین شروع لیگ از حضور هواداران و یکی از مهمترین ابزار موفقیت خود محروم شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، شایعات به حقیقت پیوست و به طور رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام شد؛ در بازی فردا نمی‌تواند از حضور تماشاگران خود و از مهمترین ابزار موفقیت و امتیاز میزبانی خود بهره‌مند باشد. پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی است و هواداران پرسپولیس که اکثریت هواداران فوتبال ایران را تشکیل می‌دهند، فعلا اجازه ندارند از حق طبیعی و قانونی خود برای حضور در ورزشگاه و همچنین حمایت از تیم محبوب خود بهره‌‌مند باشند. با شرایط فعلی در حالی که بعضی رقبای خاص ما از این امکان بسیار مهم برای ایجاد برتری بهره‌مند خواهند بود، مشخص نیست پرسپولیس و هوادارانش چه زمانی امکان دیدار با یکدیگر و بهره‌مندی از حق خود را خواهند داشت.
به این ترتیب لیگ حرفه‌ای ایران برای بازی افتتاحیه خود و همچنین مسابقات خانگی مدافع عناوین قهرمانی توانایی میزبانی از تماشاگران را ندارد. این مساله متاسفانه به هیچ‌وجه در کنترل و اختیار باشگاه پرسپولیس قرار ندارد و قطعا به امتیازی برای رقبا بدل خواهد شد. با این شرایط، لیگ برتر در شرایط عادلانه و مساوات برگزار نخواهد شد.

دیدگاه‌ها (1)

  1. سلام ، خب باشگاه باید یه کاری میکرد دیگه بالاخره ، یا اینکه یه کاری باید بکنه ،که صد در صد جواب بده آخه ،اینطور نمیشه که اخه، اصن یعنی چی آخه ؟ چرا باید بدون تماشاگر برگزار بشه ؟
    واقعا جناب آقای مدیرِ باشگاه چکار دارن میکنند پس ؟ چرا باید باشگاه زیرِ بارِ حرفِ زورِ یه عده خداندار برود ؟؟؟

    نمیدونم والا تاکِی دشمنیِ اون ‘تاج’ با ما ادامه داره ، کِی میخوان دست از سرِ پرسپولیس بر دارن ، خدا داند !!

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب