برگزاری کنفرانس خبری پرسپولیس طبق برنامه اعلامی

کنفرانس خبری پیش از بازی سرمربی پرسپولیس برای بازی با آلومینیوم اراک، طبق برنامه اعلامی در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به سوالات خبرنگاران محترم درباره کنفرانس خبری امروز، ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار به این عزیزان و اهالی رسانه، به اطلاع می‌رساند؛ سازمان لیگ فوتبال ایران صبح امروز (سه‌شنبه) و بعد از برنامه‌ریزی‌ها و اطلاع‌رسانی باشگاه در روزهای گذشته، ابلاغ کرد کنفرانس‌های خبری پیش از بازی در تهران از این پس در سازمان لیگ برگزار خواهد شد. این ابلاغ دیرهنگام و تازه در صبح امروز انجام شد در حالی که برنامه‌ریزی برای کنفرانس خبری آقای یحیی گل‌محمدی برای بازی با آلومینیوم اراک، به گواه اطلاع‌رسانی انجام شده، در روزهای گذشته صورت گرفته بود. از سوی دیگر سرمربی تیم، برنامه کاری فشرده‌ای را برای روز قبل از مسابقه طراحی کرده است که امکان تغییر آن و حضور ایشان در سازمان محترم لیگ وجود نداشت. البته انتظار می‌رفت ابلاغ سازمان لیگ هم زودتر از این انجام شود تا با چنین شرایطی روبه رو نشویم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در راستای تمکین این باشگاه از قوانین و مقررات ابلاغی در همکاری کامل با سازمان لیگ در بازی خانگی بعدی، برای نشست خبری پیش از بازی در محل اعلامی آن سازمان حضور خواهد یافت ولی نشست خبری امروز با توجه به اعلام قبلی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از ساعت 14 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه