در پایان هفته نخست و شروع هفته دوم/سرخپوشان امید و نوجوانان در صدر

پیروزی سرخپوشان نوجوان در حضور عضو هیأت مدیره پرسپولیس

تیم امید پرسپولیس در پایان هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر پایه تهران در صدر جدول قرار گرفت و سرخپوشان نوجوان نیز در حضور عضو هیات مدیره و مدیر آکادمی باشگاه، در هفته دوم، صدر جدول را در اختیار خود نگه داشتند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، رقابت‌های هفته نخست لیگ برتر فوتبال پایه تهران با دو پیروزی، یک شکست و یک تساوی برای سرخپوشان پایان یافت.
در شروع رقابت‌های این فصل، نونهالان پرسپولیس با هدایت مسعود زارعی برابر پارس پایتخت به تساوی یک برابر یک دست پیدا کردند. سرخپوشان نوجوان که حسن خانمحمدی هدایت آن‌ها را برعهده دارد البته فصل را پرگل شروع و حریف خود، احسان ری را با نتیجه 6 بر دو راهی کردند.
تیم جوانان پرسپولیس هم در نخستین مصاف خود برابر تیم کیا قرار گرفت و نتیجه را یک بر سه به حریف واگذار نمود.
سرخپوشان امید هم با هدایت محمد انصاری فصل را با پیروزی سه برابر یک مقابل مقاومت آغاز کردند تا با احتساب تفاضل گل، راهی صدر جدول شوند. در این بازی علیرضا بابایی که در این فصل تیم بزرگسالان را نیز همراهی می‌کند دو گل به ثمر رساند و دیگر گل سرخپوشان در این مسابقه را مصطفی صفری عدل درون دروازه حریف جای داد.
و اما رقابت‌های هفته دوم با مسابقات رده سنی نوجوانان آغاز شد که در جریان آن، سرخپوشان در حضور عضو هیأت مدیره باشگاه، تیم کوهسار را مغلوب کردند.
سرخپوشان نوجوان پرسپولیس در ورزشگاه شهید درفشی‌فر میزبان نارنجی‌پوشان کوهسار بودند و در این دیدار با نتیجه دو بر یک به برتری رسیدند.
این بازی در حضور حسین خبیری عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و محسن خلیلی مدیر آکادمی این باشگاه برگزار شد.

بر همین اساس، نوجوانان پرسپولیس با پیروزی دو برابر یک در مصاف با نارنجی‌پوشان کوهسار، صدر جدول را برای خود حفظ نمودند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه